• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

PHYRIS
FOREST
Night Cream
Regenererende nachtcrème

Vitaliteit, ontspanning en uitstraling voor de huid tijdens de nacht

FoREST Weken: Bij aankoop van een geselecteerd PHYRIS FoREST actieproduct ontvangt u de FoREST SOMI 20 ml gratis.*
*Deze actie is van 1 oktober t/m 21 oktober 2026 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
7196
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 1.098,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842071964
€ 54,90
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De PHYRIS FoREST Night Cream werkt regenererend en geeft een ontspannen huidgevoel.  

Dankzij het Moss Extract versterkt de PHYRIS FoREST Night Cream de natuurlijke beschermende functie van de huid tegen urbane stressfactoren. Daarnaast bevat de regenererende nachtcrème een Chaga Mushroom Extract, dat de teint egaliseert en de huid ’s nachts een uitgeruste, vitale en natuurlijke uitstraling geeft.

Verpakking: Pot

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: FOREST
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: normale huid, droge huid, gemengde huid (sicca), gemengde huid (oleosa)
Producttype: unisex, nachtverzorging
Werking: frisse uitstraling, versterken & beschermen, herleven, voeden, revitaliseren
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Breng 's avonds een kleine hoeveelheid PHYRIS FoREST Night Cream ter grootte van een hazelnoot na de gezichtsreiniging, een SOMI en een geschikte oogverzorging aan op gezicht, hals en decolleté.


INCIS

Aqua (Water), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glycerin, Xylitol, Caprylic/Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Coco-Caprylate/Caprate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Isomalt, Glyceryl Stearate, Jojoba Esters, Microcrystalline Cellulose, Sodium Stearoyl Glutamate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Fagus Sylvatica Bud Extract, Sodium Gluconate, Cellulose Gum, Betula Alba Leaf Extract, Caprylhydroxamic Acid, Xanthan Gum, Citric Acid, Polyglycerin-3, Tocopherol, Inonotus Obliquus (Mushroom) Extract, Ascorbyl Palmitate, Phytol, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Peel Oil, Limonene, Pogostemon Cablin Oil, Hexyl Cinnamal, Linalyl Acetate, Coumarin, Juniperus Virginiana Oil, Linalool, Pinene, Vanillin, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Een extract uit de bladeren van de berk (Betula alba) in zonnebloemolie met verzorgende en beschermende eigenschappen.

Plantenextract uit mos (Physcomitrella patens), dat de hydratatie van de huid ondersteunt, de huidbarrièrefunctie versterkt en tegen belastende, stedelijke invloeden beschermt. Een highlight voor een gladde en gelijkmatige teint.

Dit extract wordt door middel van een zachte extractieprocedure verkregen uit de berkenweerschijnzwam en bevat polyfenolen, polysachariden en mineralen. Het verzacht rode vlekjes, beschermt en verbetert zo de gelijkmatigheid en de uitstraling van de huid.

Extract van jonge beukenscheuten, rijk aan vitamines, aminozuren, lipiden, mineralen en secundaire plantenstoffen (bijv. polyfenolen), die samen een indrukwekkend synergetisch effect ontwikkelen. De natuurlijke krachtpakketten met werkzame stoffen revitaliseren de stofwisselingsprocessen van de huid, bijvoorbeeld het zuurstofgehalte van de cellen, de celvernieuwing en de natuurlijke beschermingsmechanismen. Ze verminderen effectief vroegtijdige huidveroudering voor een glad en stralend huidbeeld.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

ACTIE
FoREST Phyris Eye Gel Koelende ooggel

PHYRIS

FOREST

Eye Gel

Koelende ooggel

€ 38,50 20 ml
€ 1.925,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

FOREST

Elixir

Vitaliserend, egaliserend Beauty Elixer

€ 41,50 30 ml
€ 1.383,33 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI

Hydraterende Aqua SOMI spray met Micro Hyaluron

€ 20,50 50 ml
€ 410,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

EYE ZONE

Golden Cream & Mask

Zijdezachte oogcrème van PHYRIS

€ 35,50 15 ml
€ 2.366,67 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.