Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop
Sale

Sale
Afgeprijsde cosmetica

Wees er snel bij: ontdek het grote assortiment aan afgeprijsde beauty producten van GRANDEL. Zolang de voorraad strekt.

Filter

Merk

  • arabesque
  • DR. GRANDEL COSMETICA
  • PHYRIS

Serie

  • Forest
  • Ogen
  • Puricode
  • See Change
  • Sensicode
  • Trendline
  • Vitamin Infusion

Gebruikersomgeving

  • gezicht
  • hals en decolleté
  • handen
  • lichaam
  • lippen
  • ogen
  • wenkbrauwen

Leeftijd

  • tot 25
  • vanaf 25
  • vanaf 35
  • vanaf 45
  • vanaf 55
  • vanaf 65
  • vanaf 75

Huidtype

  • droge huid
  • gemengde huid (oleosa)
  • gemengde huid (sicca)
  • normale huid
  • vette huid (oleosa)
  • vette huid (sicca)
  • voor ieder huidtype

Make-up techniek

  • fixeren
  • long-lasting
  • ogen accentueren
  • shimmer
  • wenkbrauwen accentueren

Werking

  • Anti-Age
  • contouren versterken
  • frisse uitstraling
  • gevoelige huid verzorgen
  • gladmaken
  • hydrateren
  • jeuk verlichten
  • kalmeren
  • lijntjes en rimpeltjes verminderen
  • matteren
  • ontspannen
  • onzuivere huid reinigen
  • regenereren
  • rimpeltjes opvullen
  • roodheid verminderen
  • verfijnen
  • verfrissend
  • versterken & beschermen
  • voeden

Producttype

  • 24 uurs verzorging
  • concentraat/serum
  • hand- en nagelverzorging
  • lichaamsverzorging
  • lippenverzorging
  • nachtverzorging
  • oogschaduw
  • oogverzorging
  • primer
  • unisex
  • wenkbrauw
Geselecteerde filters
SALE
Trendline Phyris Cocooning Hand Cream Intensief verzorgende handcrème

PHYRIS

TRENDLINE

Cocooning Hand Cream

Intensief verzorgende handcrème

€ 14,90
€ 10,43 50 ml
€ 208,60 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
FoREST Phyris Glow Drops Glinsterende fluid voor een finish met een glow

PHYRIS

FOREST

Glow Drops

Glinsterende fluid voor een finish met een glow

€ 30,50
€ 21,35 15 ml
€ 1.423,33 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
Trendline Phyris Cocooning Bodylotion Voedende bodylotion

PHYRIS

TRENDLINE

Cocooning Bodylotion

Voedende bodylotion

€ 24,90
€ 17,43 150 ml
€ 116,20 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
TIMELESS Dr. Grandel Nourishing Cream - oud design Rijke crème met anti-aging effect

DR. GRANDEL

TIMELESS

Nourishing Cream - oud design

Rijke crème met anti-aging effect

€ 80,00
€ 56,00 50 ml
€ 1.120,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
TIMELESS Dr. Grandel Balancing Cream - oud design Matterende anti-aging 24-uursverzorging

DR. GRANDEL

TIMELESS

Balancing Cream - oud design

Matterende anti-aging 24-uursverzorging

€ 80,00
€ 56,00 50 ml
€ 1.120,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
TIMELESS Dr. Grandel Serum - oud design Verfijnend verzorgingsconcentraat

DR. GRANDEL

TIMELESS

Serum - oud design

Verfijnend verzorgingsconcentraat

€ 60,00
€ 42,00 30 ml
€ 1.400,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Oil Serum Gezichtsolie voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Oil Serum

Gezichtsolie voor de gevoelige huid

€ 42,00
€ 29,40 30 ml
€ 980,00 pro 1 l
Beschikbaar

Nieuwsbrief

Ervaar als eerste over nieuwe producten en acties.

Abonneren
SALE
PURICODE Dr. Grandel Purifying Spot Expert Directe hulp bij puistjes

DR. GRANDEL

PURICODE

Purifying Spot Expert

Directe hulp bij puistjes

€ 22,00
€ 15,40 20 ml
€ 770,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SeeCHANGE Phyris Smoothing Cream Verjongt & maakt glad

PHYRIS

SEECHANGE

Smoothing Cream

Verjongt & maakt glad

€ 83,50
€ 58,45 50 ml
€ 1.169,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
 Teint ARABESQUE Duo Highlighter Stick Duostick met blush/bronzer en highlighter

ARABESQUE

Duo Highlighter Stick

Duostick met blush/bronzer en highlighter

€ 26,90
€ 13,45 11,2 gr
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
Ogen ARABESQUE Eyeshadow Primer Oogschaduw base met langaanhoudend effect

ARABESQUE

Eyeshadow Primer

Oogschaduw base met langaanhoudend effect

€ 11,90
€ 5,95 10g
Beschikbaar
SALE
SeeCHANGE Phyris Collagen Cream - oud design Collagen crème

PHYRIS

SEECHANGE

Collagen Cream - oud design

Collagen crème

€ 83,50
€ 58,45 50 ml
€ 1.169,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SeeCHANGE Phyris Beauty Sleep Verjongt & maakt de huidstructuur glad

PHYRIS

SEECHANGE

Beauty Sleep

Verjongt & maakt de huidstructuur glad

€ 83,50
€ 58,45 50 ml
€ 1.169,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Moisturizing Cream Hydraterende crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Moisturizing Cream

Hydraterende crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
Ogen ARABESQUE Precision Eyebrow Liner  Waterproof wenkbrauwpotlood

ARABESQUE

Precision Eyebrow Liner

Waterproof wenkbrauwpotlood

€ 13,70
€ 6,85 0,09 gr
Beschikbaar
SALE
SeeCHANGE Phyris Eye & Lip Verjongt en verstevigt

PHYRIS

SEECHANGE

Eye & Lip

Verjongt en verstevigt

€ 52,50
€ 36,75 15 ml
€ 2.450,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
PURICODE Dr. Grandel Purifying Cream Gel Verzorging voor de vettere huid met onzuiverheden

DR. GRANDEL

PURICODE

Purifying Cream Gel

Verzorging voor de vettere huid met onzuiverheden

€ 33,00
€ 23,10 50 ml
€ 462,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
VITAMIN INFUSION Dr. Grandel Eye Egaliserende ooggel

DR. GRANDEL

VITAMIN INFUSION

Eye

Egaliserende ooggel

€ 40,00
€ 28,00 20 ml
€ 1.400,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.