Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop
NIEUW

RUDY PROFUMI
BAD- EN DOUCHEGELS
Iris of Capri
Bad- en douchegel met bloemige geur

Iris, Amber en Ylang Ylang

Artikelnr.
63293
Inhoud
700 ml
Basisprijs
€ 25,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
8008860033161
€ 17,50
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De delicate RUDY PROFUMI Iris of Capri bad- en douchegel is geparfumeerd met de zoete, betoverende noten van iris en ylang ylang.

Verwen uzelf met een warm verwenbad of een ontspannende douche met het douche- en badschuim met de sensuele geur van iris en ylang ylang na een dag hard werken. De delicate formule van de douchegel laat uw huid glad en zijdezacht aanvoelen.

Iris of Capri met bloemige geur:

Topnoot: Citrus Orange, Green Notes, Iris

Hartnoot: Rose, Jasmine, Neroli, Lily of the Valley, Ylang Ylang

Basisnoot: Vanilla, Tonka Beans, Amber, Precious Woods, Musk

Verpakking: Pompfles

Producteigenschappen

Merk: Rudy Profumi
Serie: Bad- en douchegel
Gebruikersomgeving: lichaam
Producttype: douchegel
Werking: zachte reiniging, ontspannen

Fabrikant: Rudy Profumi, Milan / Italy, www.rudyprofumi.it

Onder de douche: Maak uw lichaam nat en breng een kleine hoeveelheid product rechtstreeks op de huid of op de spons aan. Masseer de huid zachtjes met cirkelvormige bewegingen. Afspoelen met warm water. Droog uzelf af door op uw huid te kloppen zonder te wrijven.

In bad: Zorg ervoor dat u de gel onder stromend water in het bad giet, omdat deze dan beter schuimt.


INCIS

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (Fragrance), Sodium Chloride, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice Extract, Citric Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Tocopherol, Alpha Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Eugenol, Geraniol.

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

ACCESSOIRES

Badhanddoek (wit)

Badstoffen handdoek van hoge kwaliteit

€ 30,50 1 ST
Beschikbaar
ACTIE
BEAUTYGEN Dr. Grandel Renew Body Verjongende lichaamsverzorging

DR. GRANDEL

BEAUTYGEN

Renew Body

Verjongende lichaamsverzorging

€ 47,00 200 ml
€ 235,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Body

Hyaluron Bodylotion

€ 20,00 150 ml
€ 133,33 pro 1 l
Beschikbaar

RUDY PROFUMI

Soap Positano Rose

Vloeibare zeep met bloemige geur

€ 11,50 500 ml
€ 23,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
LIMITED
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Tinted Moisturizer 50 ml Getinte, hydraterende verzorging met SPF 25

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Tinted Moisturizer 50 ml

Getinte, hydraterende verzorging met SPF 25

€ 40,00 50 ml
€ 800,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Collagen Boost Ampul Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
ELEMENTS OF NATURE Dr. Grandel Regeneration Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.