• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
SALE

DR. GRANDEL
SENSICODE
Moisturizing Cream
Hydraterende crème voor de gevoelige huid

Huidkalmerende gezichtsverzorging met Micro Hyaluron

Uw prijsvoordeel: De SENSICODE Moisturizing Cream van DR. GRANDEL is nu met 30 % korting verkrijgbaar. Profiteer gemakkelijk zonder kortingscode, want de prijs is al voor u aangepast. (RRP € 44,00 ).

Artikelnr.
41735
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 616,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396417354
€ 44,-
€ 30,80
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Op zoek naar een hydraterende crème die de gevoelige huid kalmeert en intensief hydrateert? Dan is de Moisturizing Cream van DR. GRANDEL precies wat u zoekt:

  • De lichte hydraterende crème kalmeert de gevoelige huid en verminderd roodheid. Ze versterkt duurzaam de barrièrefunctie en houdt het microbioom van de huid in een natuurlijk evenwicht.
  • De verzorging hydrateert met Micro Hyaluron intensief tot in de diepste huidlagen. Droogterimpeltjes worden verzacht.

Voor een stralende en gekalmeerde huid.

Ongeparfumeerd. 

Verpakking: Pot

Breng ‘s morgens en ‘s avonds, na de reinigingen na het aanbrengen van uw oogverzorging, een hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot aan op gezicht, hals en decolleté.  


INCIS

Aqua (Water), Dicaprylyl Ether, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Propylheptyl Caprylate, Cetearyl Alcohol, Pentylene Glycol, Lactococcus Ferment Lysate, Glycerin, Polyglyceryl-6 Distearate, Jojoba Esters, Xanthan Gum, Hyaluronic Acid, Sodium Stearoyl Glutamate, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Beeswax, Gellan Gum, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Citrate, Lactic Acid, Phragmites Communis Extract, Poria Cocos Extract, Citric Acid, Tocopherol, Sodium Chloride

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Extract van riet (Phragmites communis) en poriapaddenstoel (Poria cocos) beschermt tegen irritaties door externe milieu-invloeden en verlicht voelbaar bestaande stresssymptomen. De samenstelling verbetert ook de barrièrefunctie en zorgt voor een vermindering van rode vlekjes.

Waardevolle olie, gewonnen uit de zaden van de zoete amandel. Deze olie heeft een intensief gladmakende, versterkende en hydraterende werking.

Lysaat van melkzuurbacteriën (Lactococcus lactis), dat de natuurlijke barrièrefunctie van de huid versterkt door het microbioom van de huid te ondersteunen. Voor een rustiger en frisser huidbeeld en een versterkt zelfherstellend vermogen.

Laagmoleculair hyaluronzuur. Dankzij het lage molecuulgewicht heeft Micro Hyaluron het vermogen om dieper in de huid door te dringen en haar zelfs in de diepte van vocht te voorzien. Het kan in de huid geabsorbeerd worden en water opslaan in het bindweefsel. De huid wordt strakker en rimpels worden afgezwakt.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.