• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

DR. GRANDEL
AMPOULE EXCELLENCE
Hyaluron Advanced+ Ampulle
Met 10-voudig Hyaluron complex tegen rimpels

Werkstofampul met een + aan hydratatie. Regeneratie en versterking van de huid.

Artikelnr.
41993
Inhoud
3 x 3 ml
Basisprijs
€ 2.833,33 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396419938
€ 25,50
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De DR. GRANDEL Hyaluron Advanced+: de High Performance luxe werkstofampul met de meerwaarde van regeneratie en bescherming combineert de beste werkstoffen voor een intensief gehydrateerde huid.

De werkstofklassieker Hyaluron als 10-voudig complex: 10 verschillende soorten Hyaluronzuur soorten dringen tot in de diepe huidlagen door en zorgen voor intensieve hydratatie. Daarnaast ondersteunt een Phyto Glycogeen de huideigen productie van Hyaluron en Collageen. Rimpels worden verminderd. Verder versterkt het liposomaal ingekapselde Calcium de huidbarrière en regenereert de huid. Uitdroging van de huid wordt voorkomen.

Hyaluron Advanced+ is een echte hydratatiebooster voor een strak, geregenereerd en versterkt huidbeeld.

Werking van de DR. GRANDEL Hyaluron Advanced+ ampul in een overzicht

  • geeft intensieve hydratatie door 10-voudig Hyaluron
  • verbetert de barrièrefunctie van de huid
  • reduceert rimpels en maakt de huid glad
  • geeft een maximaal verfrissend huidgevoel

Verpakking: Glazen ampullen

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: AMPOULE EXCELLENCE
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, droge huid
Producttype: ampul
Werking: rimpeltjes opvullen, hydrateren, frisse uitstraling, gladmaken, revitaliseren
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com
Opgelet: OPEN DE AMPUL NIET MET UW BLOTE HANDEN! NIET DIRECT VANUIT DE AFGEBROKEN AMPUL OP DE HUID AANBRENGEN. Alleen voor uitwendig gebruik. Werkstofconcentraten niet in de ogen laten komen. Bewaar buiten het bereik van kinderen. Ampullen zijn na het openen voor onmiddellijk gebruik bestemd.

Het openen van de ampul:

  1. Ampul goed schudden voor gebruik.
  2. Tik op de punt van de ampul, zodat de vloeistof naar beneden stroomt.
  3. Houd het markeringspunt omhoog, naar u toe gericht.
  4. Gebruik een ampullenbreker om uw handen te beschermen.
  5. Breek de punt van de ampul  TEGEN DE RICHTING VAN DE STIP af.

 

Toepassing van het werkstofconcentraat:

Breng het werkstofconcentraat aan door op de geopende ampul te tikken. Giet de inhoud van de ampul in porties in de handpalm. VERMIJD DIRECT CONTACT TUSSEN HET AFBREEKPUNT VAN DE AMPUL EN DE HUID. Breng het vervolgens met uw vingertoppen aan op de zorgvuldig gereinigde huid van gezicht, hals en decolleté en dep het zachtjes in gedurende enkele minuten. Breng vervolgens uw gebruikelijke DR. GRANDEL verzorgende crème aan.

De ampullen kunnen zowel afzonderlijk als ook in kuurvorm gebruikt worden. Een behandeling kan 1 tot 4 weken duren, afhankelijk van de gewenste intensiteit. Gedurende deze periode dienen de ampullen 2 tot 3 keer per week gebruikt te worden.


INCIS

Aqua (Water), C13-15 Alkane, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Pentylene Glycol, Glycerin, Polyglyceryl-6 Laurate, Myristyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Acacia Senegal Gum, 1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Hydrogenated Lecithin, Sucrose Palmitate, Sodium Hyaluronate, Glycogen, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Hyaluronic Acid, Tocopherol, Caprylhydroxamic Acid, Calcium Chloride, Citric Acid, Alcohol, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalyl Acetate, Benzyl Alcohol, Terpineol, Pinene, Geranyl Acetate, Carvone, Parfum (Fragrance), CI 42090 (Blue 1), CI 60730 (Ext. Violet 2)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Dit is een suiker van plantaardige oorsprong, die de huid energie geeft en de synthese van Hyaluron, collageen en Ceramides ondersteunt. Hij verbetert de barrièrefunctie en het vochtgehalte van de huid en vermindert rimpels.

Het multitalent onder de werkzame stoffen met hyaluronzuur biedt de huid onmiddellijk een uitstekende diepe hydratatie op alle niveaus. Drie laagmoleculaire vormen van hyaluron verbeteren de hydratatie in de diepte, twee gemiddelde molecuulgroottes voeden de huid in de bovenste huidlagen en twee grote, gekoppelde molecuulvormen bevochtigen en verfrissen de opperhuid en verminderen het vochtverlies.

Mineraal dat in het lichaam bij verschillende stofwisselingsprocessen betrokken is. Het ondersteunt de membraanstevigheid van de huid en de activiteit van verschillende enzymen. Door de liposomale inkapseling is de werkzame stof heel huidvriendelijk en kan ze gemakkelijk door de huid opgenomen worden. De huid wordt beschermd en versterkt.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

NIEUW
CLEANSING Dr. Grandel Gentle Cleansing Balm Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

DR. GRANDEL

CLEANSING

Gentle Cleansing Balm

Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

€ 20,90 75 ml
€ 278,67 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HIGH EXCELLENCE

The Cream

Hightech anti-aging verzorgingscrème voor het gezicht

€ 122,00 50 ml
€ 2.440,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HIGH EXCELLENCE

The Face & Eye Serum

Anti-aging gezicht- en oogserum met Multiplex Hyaluron

€ 132,00 30 ml
€ 4.400,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
AMPOULE EXCELLENCE Dr. Grandel Epigen Advanced+ Met epigenetisch effect

DR. GRANDEL

AMPOULE EXCELLENCE

Epigen Advanced+

Met epigenetisch effect

€ 25,50 3 x 3 ml
€ 2.833,33 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.