• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

DR. GRANDEL
AMPOULE SELECTION
Retinol Ampul
Rimpelverminderende Retinol ampullen

Nachtelijk werkstofconcentraat tegen de tekenen van de tijd

3 voor 2 ampullenactie: Leg drie verpakkingen uit onze AMPOULE SELECTION in uw winkelwagen en ontvang automatisch één verpakking ter waarde van € 18 cadeau.**
**De actie is geldig van 01-09-2026 tot en met 31-10-2026. Alleen zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
41676
Inhoud
3 x 3 ml
Basisprijs
€ 2.000,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396416760
€ 18,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Met de DR. GRANDEL Retinol ampullen worden zelfs geprononceerde rimpeltjes zichtbaar verzacht. De nachtelijke huidverzorging vermindert lijntjes en rimpels tijdens de slaap. Bijnaam van de groene Retinol ampullen: de rimpelkiller.

De werkstof Retinol is een klassieker in de cosmetica als het gaat om het verminderen van rimpels. Het werd al aan het begin van de 20e eeuw ontdekt en heeft een bewezen werking.

Werking van de DR. GRANDEL Retinol ampul in een overzicht

  • maakt lijntjes en rimpeltjes glad
  • regenereert de huid
  • verzorging voor de nacht
  • voor een glad huidbeeld

Verpakking: Glazen ampullen

GRANDEL Professional Tip: 

Om te voorkomen dat uw schoonheidsampullen in de badkamer zoekraken, hebben we met de DR. GRANDEL Ampullen Mini-Bar een praktisch en decoratief hulpmiddel voor u.

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: AMPOULES
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), droge huid, voor ieder huidtype
Producttype: ampul, nachtverzorging
Werking: gladmaken, regenereren, verfijnen
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com
Opgelet: OPEN DE AMPUL NIET MET UW BLOTE HANDEN! NIET DIRECT VANUIT DE AFGEBROKEN AMPUL OP DE HUID AANBRENGEN. Alleen voor uitwendig gebruik. Werkstofconcentraten niet in de ogen laten komen. Bewaar buiten het bereik van kinderen. Ampullen zijn na het openen voor onmiddellijk gebruik bestemd. BEVAT VITAMINE A. DENK VOOR GEBRUIK NA OVER UW DAGELIJKSE INNAME.

Het openen van de ampul:

  1. Ampul goed schudden voor gebruik.
  2. Tik op de punt van de ampul, zodat de vloeistof naar beneden stroomt.
  3. Houd het markeringspunt omhoog, naar u toe gericht.
  4. Gebruik een ampullenbreker om uw handen te beschermen.
  5. Breek de punt van de ampul TEGEN DE RICHTING VAN DE STIP af.

 

Toepassing van het werkstofconcentraat:

Breng het werkstofconcentraat aan door op de geopende ampul te tikken. Giet de inhoud van de ampul in porties in de handpalm. VERMIJD DIRECT CONTACT TUSSEN HET AFBREEKPUNT VAN DE AMPUL EN DE HUID. Breng het vervolgens met uw vingertoppen aan op de zorgvuldig gereinigde huid van gezicht, hals en decolleté en dep het zachtjes in gedurende enkele minuten. Breng vervolgens uw gebruikelijke DR. GRANDEL verzorgende crème aan.

De ampullen kunnen zowel afzonderlijk als ook in kuurvorm gebruikt worden. Een behandeling kan 1 tot 4 weken duren, afhankelijk van de gewenste intensiteit. Gedurende deze periode dienen de ampullen 2 tot 3 keer per week gebruikt te worden.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Lecithin, Xanthan Gum, Alcohol, Polysorbate 20, Retinol, Propylene Glycol, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Disodium EDTA, Potassium Phosphate, Sodium Hydroxide, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Tocopherol, Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate, Phenoxyethanol, Linalyl Acetate, Trimethylbenzenepropanol, Geranyl Acetate, Parfum (Fragrance), CI 19140 (Yellow 5), CI 42090 (Blue 1)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Deze actiefste vorm van vitamine A biedt de huid hetzelfde werkingsspectrum als de klassieke vitamine A, maar op de effectiefste manier. De positieve werkingen op de regeneratie- en verhoorningsprocessen worden sneller zichtbaar, bijv. door een geringere rimpeldiepte en een fijner huidreliëf. Bovendien beschermt de liposomale inkapseling de zeer actieve werkzame stof, garandeert een optimale huidcompatibiliteit en zorgt voor een optimale opname in de huid.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Beauty Flash Ampul Voor een egaal fijne huid

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Beauty Flash Ampul

Voor een egaal fijne huid

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel SOS Ampul Kalmeert de geïrriteerde huid en vermindert roodheid

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

SOS Ampul

Kalmeert de geïrriteerde huid en vermindert roodheid

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Contour Lift Ampul 	Ampul voor een onmiddellijk liftend effect

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Contour Lift Ampul

Ampul voor een onmiddellijk liftend effect

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.