• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

DR. GRANDEL
CLEANSING
2 in 1 Cleansing Foam
Verfrissende reinigingsschuim

Vitaliserend reinigingsschuim met peeling effect voor een poriendiep en schoon huidgevoel

Artikelnr.
41621
Inhoud
200 ml
Basisprijs
€ 124,50 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396416210
€ 24,90
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

DR. GRANDEL 2-in-1 Cleansing Foam is een vitaliserend reinigingsschuim voor een poriëndiep schoon, gereinigd huidgevoel. Door de 2-in-1 werking wordt de huid grondig gereinigd en dankzij milde fruitzuren extra verfijnd. Voor een gelijkmatig, zuiver huidbeeld.

Verpakking: Pompflesje

DR. GRANDEL professional tip:

Voor een extra luxe effect kunt u de 2 in 1 Cleansing Foam met een maskerpenseel aanbrengen.

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: CLEANSING
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), vette huid (oleosa), vette huid (sicca)
Producttype: reiniging, unisex, peeling
Werking: matteren, zachte reiniging, onzuivere huid reinigen, verfijnen
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com
Opgelet: DIT PRODUCT BEVAT HYDROXYZUREN. LET TIJDENS DE GEBRUIKSDUUR OP VOLDOENDE ZONBESCHERMING. VERMIJD CONTACT MET DE OGEN.

INCIS

Aqua (Water), Butylene Glycol, Glycolic Acid, Decyl Glucoside, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Tartaric Acid, Sodium Oleth Sulfate, Magnesium Laureth Sulfate, Magnesium Laureth-8 Sulfate, Magnesium Oleth Sulfate, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Linalyl Acetate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Wijnsteenzuur heeft naast het peelingeffect ook een adstringerende en anticomedogene werking. Het bereikt dus zeer goede resultaten voor een gelijkmatiger huidbeeld bij een huid die naar onzuiverheden en grote poriën neigt. Het komt in de natuur voor in alle delen van de wijnranken (bijv. in de vruchten en bladeren van de wijnstok), maar ook in paardenbloemen, ananas en andere planten.

Glycolzuur wordt gekenmerkt door een goed absorptievermogen. De moleculen van dit fruitzuur (AHA) zijn kleiner dan die van vergelijkbare fruitzuren, waardoor hun peelingeffect heel intensief is. Het bereikt zeer goede resultaten bij een sterke verhoorning en duidelijk ontstaan van rimpeltjes. Het komt voor in verschillende planten (bijv. druiven, suikerbieten, rozemarijn enz.).

Wasactieve stoffen, speciaal ontworpen en getest voor een zachte en grondige reiniging van de huid.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Power Jelly Hyaluron gel voor het gezicht

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Power Jelly

Hyaluron gel voor het gezicht

€ 44,00 50 ml
€ 880,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Soft Tonic

Mild gezichtswater

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
Accessoires Dr. Grandel Washandschoen supersoft, 2 stuks Washandschoen van Microvezel

DR. GRANDEL

ACCESSOIRES

Washandschoen supersoft, 2 stuks

Washandschoen van Microvezel

€ 8,90 2 stuks
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.