• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
NIEUW & LIMITED

DR. GRANDEL
TIMELESS
Niacinamid Serum 15 ml
24-uurs werkstofserum met 10% Niacinamid voor alle huidtypes

Egaliseert, regenereert en vermindert pigmentvlekken

Artikelnr.
41306
Inhoud
15 ml
Basisprijs
€ 2.666,67 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396413066
€ 40,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De DR. GRANDEL TIMELESS Niacinamid Serum met een gemiddelde textuur is geschikt voor elk huidtype en zorgt voor een verzorgde huid. De anti-agingverzorging met de werkstoffen Niacinamide en Beech Bud Extract maakt de huid glad en regenereert haar. Bovendien worden pigmentvlekken verminderd en wordt de celvernieuwing van de huid gestimuleerd. Het werkstofserum tegen de tekenen van veroudering. Voor een gladde, geregenereerde en egale teint en een tijdloos mooie huid.

Werking van de DR. GRANDEL TIMELESS Niacinamid Serum in een overzicht

  • Egaliserend en regenererend
  • Vermindert pigmentvlekken
  • Stimuleert de celvernieuwing
  • Egale teint

Verpakking: Dispenser

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: TIMELESS
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (sicca), droge huid
Producttype: concentraat/serum
Werking: Anti-Age, gladmaken, lijntjes en rimpeltjes verminderen, pigmentatie vlekken verminderen, regenereren
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com

Breng 's ochtends en 's avonds na het reinigen en vóór de verzorgende crème vijf pompjes serum aan op gezicht, hals en decolleté.


INCIS

Aqua (Water), Niacinamide, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Propylheptyl Caprylate, Pentylene Glycol, C12-15 Alkyl Benzoate, Polyglyceryl-10 Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Alcohol, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Xanthan Gum, Fagus Sylvatica Bud Extract, Hordeum Vulgare Extract, Sclerotium Gum, Citric Acid, Caprylhydroxamic Acid, Algin, Tocopherol, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Geraniol, Citronellol, Vanillin, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalyl Acetate, Terpineol, Cananga Odorata Oil/Extract, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Compacte lipide (boter) uit de zaden (noten) van de sheaboom (Butyrospermum parkii) voor de verzorging van de huid. Zorgt voor een bijzonder zacht huidgevoel.

Deze bijzondere vorm van vitamine B3, ook wel niacinamide genoemd, biedt de huid vergelijkbare effecten als retinol, maar is ongevoelig voor licht. Het ondersteunt de belangrijke cofactoren van de enzymen die de celstofwisseling bepalen en kan dus alle regeneratieprocessen stimuleren.

Extract van jonge beukenscheuten, rijk aan vitamines, aminozuren, lipiden, mineralen en secundaire plantenstoffen (bijv. polyfenolen), die samen een indrukwekkend synergetisch effect ontwikkelen. De natuurlijke krachtpakketten met werkzame stoffen revitaliseren de stofwisselingsprocessen van de huid, bijvoorbeeld het zuurstofgehalte van de cellen, de celvernieuwing en de natuurlijke beschermingsmechanismen. Ze verminderen effectief vroegtijdige huidveroudering voor een glad en stralend huidbeeld.

Het extract van brouwgerst-kiemen, met het natuurlijke plantenbestanddeel fytinezuur, zorgt voor een uitgebalanceerde, stralende en egale teint door de melaninesynthese te remmen. Roodheid, verkleuring en pigmentvlekken worden verminderd en de huid ziet er zichtbaar egaler uit.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

EXPERTS

Sun Expert Face Cream SPF 50

Lichte zonbeschermingscrème

€ 37,00 50 ml
€ 740,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Hyaluron

Lichte fluid met Hyaluron

€ 40,00 50 ml
€ 800,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
TIMELESS Dr. Grandel Eye & Lip Verstevigende verzorging voor de oog- en lipcontour

DR. GRANDEL

TIMELESS

Eye & Lip

Verstevigende verzorging voor de oog- en lipcontour

€ 53,00 15 ml
€ 3.533,33 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

TIMELESS

Revitalizing Cream

Egaliserende en versterkende gezichtscrème

€ 80,00 50 ml
€ 1.600,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.