• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

DR. GRANDEL
CLEANSING
Micell Cleansing Water
Micell Water

Make-up remover en reinigingswater in één

Artikelnr.
41620
Inhoud
200 ml
Basisprijs
€ 94,50 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396416203
€ 18,90
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Micell Cleansing Water van DR. GRANDEL is een make-up remover en reinigingsproduct in één.

De waterige formule zorgt voor een poriëndiep schoon huidgevoel. De huid wordt dankzij de werkzame micelle-technologie van make-up en vuildeeltjes bevrijd.

Gezichtsreiniging simpel en snel: DR. GRANDEL Micellenwater reinigt de huid snel en grondig. Ook zonder water.

Verpakking: Fles

De DR. GRANDEL professional tip:

Voordelen van micell water:

Simpel aanbrengen voor snelle verwijdering van make-up.

Bijzonder grondig verwijderen van vuiltjes.

Milde reiniging zonder een vetfilm op de huid.

Werkt ontstekingsremmend en verfijnt de porien.

Voor alle huidtypen, ook geschikt voor de gevoelige huid.

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: CLEANSING
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), droge huid, voor ieder huidtype
Producttype: reiniging, unisex
Werking: zachte reiniging
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com

Breng aan op een wattenschijfje en verwijder eerst de make-up van de oogzone. Reinig daarna gezicht, hals en decolleté.

DR. GRANDEL Micell Cleansing Water is ideaal voor onderweg omdat het ook zonder water te gebruiken is.


INCIS

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Sorbitan Oleate Decylglucoside Crosspolymer, Propanediol, Sodium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Pantolactone, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Bioflavonoids, Citric Acid

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Panthenol (provitamine B5) is het voorstadium van vitamine B5 en heeft een regulerende werking op het vochtgehalte van de huid. Bovendien ondersteunt het de regeneratie van de huid en werkt het intensief kalmerend.

Zeer kleine, wasactieve deeltjes (capillair-actieve stofcapsules) gemaakt van hernieuwbare grondstoffen, die alle soorten vuildeeltjes inkapselen en zo zonder residu kunnen verwijderen. Lipidehoudende stoffen die in b.v. make-upproducten voorkomen, worden ook effectief en voorzichtig verwijderd.

Complex van secundaire plantenstoffen uit citrusvruchten, broccoli en aloë vera. Dit reinigt en verfijnt de poriën. De antioxiderende eigenschappen beschermen de huid ook tegen schadelijke stoffen en stressvolle milieu-invloeden.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

CLEANSING

Cleansing Milk

Milde gezichtsreinigingsmelk

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
CLEANSING Dr. Grandel Gentle Cleansing Balm Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

DR. GRANDEL

CLEANSING

Gentle Cleansing Balm

Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

€ 20,90 75 ml
€ 278,67 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
Accessoires Dr. Grandel Washandschoen supersoft, 2 stuks Washandschoen van Microvezel

DR. GRANDEL

ACCESSOIRES

Washandschoen supersoft, 2 stuks

Washandschoen van Microvezel

€ 8,90 2 stuks
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.