• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

PHYRIS
FOREST
Rich Cream
Regenererende gezichtscrème met rijke textuur

Regeneratie, bescherming en uitstraling voor de huid

FoREST Weken: Bij aankoop van een geselecteerd PHYRIS FoREST actieproduct ontvangt u de FoREST SOMI 20 ml gratis.*
*Deze actie is van 1 oktober t/m 21 oktober 2026 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
7195
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 1.098,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842071957
€ 54,90
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De regenererende gezichtscrème FoREST Rich Cream van PHYRIS belooft een soepel huidgevoel. Regeneratie puur.

En niet alleen de diepgroene kleur van het crèmepotje doet denken aan het bos. Terwijl het Moss Extract  de natuurlijke beschermende functie van de huid tegen stressveroorzakende stedelijke invloeden versterkt, verbetert het Chaga Mushroom Extract de gelijkmatigheid van de teint en geeft het de huid een uitgeruste, natuurlijke uitstraling


Verpakking: Pot

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: FOREST
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: normale huid, droge huid
Producttype: 24 uurs verzorging
Werking: voeden, regenereren, versterken & beschermen, frisse uitstraling
Rijkdom: rijk

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Gebruik de regenererende crème 's morgens en 's avonds na de gezichtsreiniging, een passende Somi en een passende oogverzorging. Breng daarvoor een kleine hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot op gezicht, hals en decolleté aan.


INCIS

Aqua (Water), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Propylheptyl Caprylate, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Polyglyceryl-6 Polyhydroxystearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrogenated Castor Oil, Magnesium Stearate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Isomalt, Magnesium Sulfate, Polyglyceryl-3 Beeswax, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglycerin-6, Citric Acid, Betula Alba Leaf Extract, Tocopherol, Inonotus Obliquus (Mushroom) Extract, Ascorbyl Palmitate, Phytol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Peel Oil, Limonene, Hexyl Cinnamal, Pogostemon Cablin Oil, Coumarin, Linalyl Acetate, Juniperus Virginiana Oil, Linalool, Pinene, Vanillin, Beta-Caryophyllene, Rose Ketones, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Natuurlijke was om de huid te beschermen tegen externe irritaties.

Dit extract wordt door middel van een zachte extractieprocedure verkregen uit de berkenweerschijnzwam en bevat polyfenolen, polysachariden en mineralen. Het verzacht rode vlekjes, beschermt en verbetert zo de gelijkmatigheid en de uitstraling van de huid.

Een extract uit de bladeren van de berk (Betula alba) in zonnebloemolie met verzorgende en beschermende eigenschappen.

Plantenextract uit mos (Physcomitrella patens), dat de hydratatie van de huid ondersteunt, de huidbarrièrefunctie versterkt en tegen belastende, stedelijke invloeden beschermt. Een highlight voor een gladde en gelijkmatige teint.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

ACTIE
FoREST Phyris Eye Gel Koelende ooggel

PHYRIS

FOREST

Eye Gel

Koelende ooggel

€ 38,50 20 ml
€ 1.925,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
FoREST Phyris Night Cream Regenererende nachtcrème

PHYRIS

FOREST

Night Cream

Regenererende nachtcrème

€ 54,90 50 ml
€ 1.098,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
FoREST Phyris Light Cream Lichte gezichtscrème voor meer hydratatie

PHYRIS

FOREST

Light Cream

Lichte gezichtscrème voor meer hydratatie

€ 54,90 50 ml
€ 1.098,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.