• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
CLEANSING
Intelli Gel
Intelligente Cleansing Gel

Reinigingsgel voor een grondig, gereinigde, frisse en schone huid

Artikelnr.
7240
Inhoud
75 ml
Basisprijs
€ 266,67 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072404
€ 20,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Met de PHYRIS CLEANSING Intelli Gel, de intelligente reinigingsgel, heeft u een verzorgingspartner, welke uw huid grondig reinigt. Met prebiotische werkstoffen ondersteunt het de natuurlijke huidflora. Het geheim van een frisse teint? Een grondig gereinigde huid.

PHYRIS CLEANSING Intelli Gel - voor een een grondig, gereinigde, frisse en schone huid.

Verpakking: Tube

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: CLEANSING
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, droge huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), voor ieder huidtype
Producttype: reiniging, unisex
Werking: zachte reiniging
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

's Ochtends en 's avonds een theelepel van het product met vochtige handpalmen op gezicht, hals en decolleté aanbrengen, opschuimen en inmasseren. Vervolgens met warm water verwijderen.


INCIS

Aqua (Water), Coco-Glucoside, Pentylene Glycol, Inulin, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Yogurt Powder, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Caprylhydroxamic Acid, Alcohol, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Acetyl Cedrene, Parfum (Fragrance), CI 60730 (Ext. Violet 2), CI 42090 (Blue 1), CI 19140 (Yellow 5)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Wasactieve stoffen, speciaal ontworpen en getest voor een zachte en grondige reiniging van de huid.

Complex van werkzame stoffen van yoghurtpoeder en inuline (plantaardige fructose) ter ondersteuning van de natuurlijke huidflora en de barrièrefunctie. Voor een harmonieus huidbeeld.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

CLEANSING

Astringent Tonic

Adstringerende tonic

€ 24,50 200 ml
€ 122,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

TRIPLE A

Retinol Balm

Voor een vette en gemengde huid

€ 73,50 50 ml
€ 1.470,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

AHA Peeling 5%

AHA Peeling met 5% fruitzuur

€ 43,00 30 ml
€ 1.433,33 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Foam Cleanser

Reinigingsschuim - gezicht zorgvuldig reinigen

€ 24,50 75 ml
€ 326,67 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.