• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
CLEANSING
Astringent Tonic
Adstringerende tonic

Verwijdert storende vettige glans bij de gecombineerde en vette huid

Artikelnr.
7243
Inhoud
200 ml
Basisprijs
€ 122,50 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072435
€ 24,50
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De balancerende PHYRIS CLEANSING Astringent Tonic verfijnt de teint. Gehydrolyseerde Yeast Extract met B-vitamine verwijderen een vettige glans en matteren de huid. Het gezichtswater laat een aagenaam fris huidgevoel achter.

De PHYRIS Astringent Tonic

  • verwijdert de storende vetglans en matteert de huid
  • verfijnt het huidbeeld
  • is verfrissend en alcoholvrij

Verpakking: Dispenser

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: CLEANSING
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca)
Producttype: reiniging, unisex, toner
Werking: verfrissend, matteren, onzuivere huid reinigen
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com
Opgelet: Niet aanbrengen rond de ogen.

Doordrenk een wattenschijfje met een paar druppels Astringent Tonic en verdeel de toner zachtjes over uw gezicht, hals en decolleté.


INCIS

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Disodium Phosphate, Pyridoxine HCl, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Niacinamide, Caprylhydroxamic Acid, Disodium EDTA, Panthenol, Hydrolyzed Yeast Protein, Citric Acid, Allantoin, Threonine, Alcohol, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Biotin, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Acetyl Cedrene, Parfum (Fragrance), CI 42090 (Blue 1), CI 47005 (Yellow 10)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Combinatie van een gisteiwit met allantoïne en vitamines B3 en B7, ter vermindering van de overmatige talgproductie bij de vette huid. De speciale synergie-effecten hebben een matterende werking en geven een gelijkmatiger huidbeeld.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

CLEANSING

AHA Peeling 5%

AHA Peeling met 5% fruitzuur

€ 43,00 30 ml
€ 1.433,33 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Sensi Foam Cleanser

Reinigingsschuim voor de gevoelige huid

€ 34,50 200 ml
€ 172,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Micell Liquid

Micellaire gezichtsreiniging

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Hydro Tonic

Hydraterende gezichtstonic

€ 24,50 200 ml
€ 122,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.