• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
CLEANSING
AHA Peeling 5%
AHA Peeling met 5% fruitzuur

Voor een verfijnd huidbeeld

Artikelnr.
7242
Inhoud
30 ml
Basisprijs
€ 1.433,33 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072428
€ 43,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De milde PHYRIS AHA PEELING met 5% fruitzuren (pH-waarde 4,0-4,5) is geschikt voor iedere huid, inclusief de gevoelige huid. De AHA Peeling Serum verzacht fijne oneffenheden, verfijnt de huid en regenereert. Het resultaat: een verfijnd huidbeeld. 

De PHYRIS AHA Peeling

  • verzacht fijne oneffenheden
  • regenereert de huid
  • verfijnt het huidbeeld

Verpakking: Pipetfles

De GRANDEL Professional Tip: 

Ideaal als treatment product als onderdeel van een “fruitzuurkuur” treatment of als regelmatige peeling tijdens een behandeling.

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: CLEANSING
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté, handen
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), droge huid, voor ieder huidtype
Producttype: concentraat/serum, unisex, peeling
Werking: gladmaken, lijntjes en rimpeltjes verminderen, verfijnen
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com
Opgelet: Niet in de ogen laten komen. Tijdens kuurgebruik van AHA PEELING is het zeer belangrijk dat de huid overdag voldoende tegen de zon wordt beschermd. Gebruik het produkt niet bij geïrriteerde huid en na ontharing.

Breng 1-2 keer per week, bij voorkeur tijdens het avondverzorgingsritueel, 1-2 pipetvullingen aan op de gereinigde, droge huid van gezicht, hals en decolleté. Vermijd het gebied rond de ogen en lippen en laat de Peeling 5-10 minuten intrekken. Het aanbrengen kan gepaard gaan met een licht tintelend gevoel op de huid en is typerend voor AHA-producten. De peeling hoeft niet te worden afgewassen. Breng tot slot de passende SOMI en uw gebruikelijke PHYRIS huidverzorging aan.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Citric Acid, Sodium Lactate, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Alcohol, Malic Acid, Lecithin, Tocopherol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Appelzuur ontwikkelt een peeling-effect op de huid en verfijnt het huidreliëf. Dit fruitzuur is liposomaal ingekapseld, waardoor de peelende werking geleidelijk vrijkomt. In de natuur komt het voor in verschillende fruitsoorten, zoals peren en druiven.

Citroenzuur vertoont naast het peelingeffect en de verfijnende eigenschappen voor de huid ook een verhelderende werking en vermindert pigmentgerelateerde onregelmatigheden. Het is het fruitzuur (AHA) met het hoogste natuurlijke voorkomen, niet alleen in fruit en groente, maar ook in naaldhout, zwammen, wijn en zelfs melk.

Melkzuur staat niet alleen bekend om zijn peelingeffect, maar vooral om zijn hoge huidvriendelijkheid en kan ook een kalmerend en harmoniserend effect op de huid hebben. Dit fruitzuur (AHA) komt voor in ons lichaam (natuurlijk stofwisselingsproduct) en in groente (bijv. tomaten), maar ook in zuivelproducten.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

CLEANSING

Sensi Foam Cleanser

Reinigingsschuim voor de gevoelige huid

€ 34,50 200 ml
€ 172,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
CLEANSING Dr. Grandel Gentle Cleansing Balm Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

DR. GRANDEL

CLEANSING

Gentle Cleansing Balm

Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

€ 20,90 75 ml
€ 278,67 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.