• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
NIEUW & LIMITED

DR. GRANDEL
LIMITED
Winter Hand
Intensief verzorgende wintercrème voor de handen

De perfecte metgezel voor uitgedroogde handen

Artikelnr.
41291
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 270,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396412915
€ 13,50
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De intensief verzorgende Winter Hand van DR. GRANDEL verwent uw handen, die in het koude seizoen zwaar op de proef worden gesteld, en verzorg ze tot ze zijdezacht aanvoelen. De snel intrekkende handcrème zorgt dankzij de verzorgende oliën voor een zijdezacht huidgevoel.

Verheug u in het koude seizoen op een zacht en soepel huidgevoel.

Verpakking: Tube

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: Limited Editions
Gebruikersomgeving: handen
Huidtype: normale huid, droge huid
Producttype: hand- en nagelverzorging
Werking: versterken & beschermen
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com

Breng naar behoefte een hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot van de DR. GRANDEL Winter Hand aan om beide handen en de nagelriemen te verzorgen.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Pentylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetyl Alcohol, Prunus Domestica (Plum) Seed Oil, Sodium Carboxymethyl Starch, Sodium Cetearyl Sulfate, Lactic Acid, Serine, Sodium Lactate, Sorbitol, TEA-Lactate, Urea, Sodium Hydroxide, Biotin, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Chloride, Allantoin, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Sodium Benzoate, Linalyl Acetate, Benzyl Alcohol, Terpineol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Compacte lipide (boter) uit de zaden (noten) van de sheaboom (Butyrospermum parkii) voor de verzorging van de huid. Zorgt voor een bijzonder zacht huidgevoel.

Biotine, ook wel vitamine H genoemd, is een van de bekendste schoonheidsvitamines. Het speelt een rol bij verschillende opbouwprocessen in de huid, bijv. bij de aanmaak van keratine en versterkt hierdoor het weerstandsvermogen. Dit ondersteunt bovendien het regeneratieproces van de gestreste (rode) huid.

De Natural Moisturizing Factor NMF (natuurlijke hydratatiefactor) bestaat uit natuuridentieke substanties, zoals ureum, melkzuur, aminozuren en ionen, die in de huid vocht kunnen opslaan. Hierdoor wordt de huid gehydrateerd en haar barrièrefunctie versterkt.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

RUDY PROFUMI

Soap Versilia

Vloeibare handzeep met bloemige geur

€ 11,50 500 ml
€ 23,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel TIMELESS Cadeaubox Anti-Aging cosmetica set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

TIMELESS Cadeaubox

Anti-Aging cosmetica set

€ 80,00 2 ART
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.