• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

DR. GRANDEL
SMART NATURE
Cleansing Gel
Zachte reinigingsgel

Zachte reiniging

Artikelnr.
41788
Inhoud
75 ml
Basisprijs
€ 292,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396417880
€ 21,90
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De Cleansing Gel is een gecertificeerd natuurcosmetica product met de natuurlijke kracht van haver. De milde Cleansing Gel is geschikt voor alle huidtypes en zorgt voor een gereinigd, zacht huidgevoel. De gelachtige, lichte formule verwijdert op milde wijze vuildeeltjes en make-upresten van de huid. Voor een zuiver, verzorgd huidbeeld. Veganistische receptuur. 99,80% natuurlijke oorsprong in het totale product.

Verpakking: tube

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL COSMETICA
Serie: Cleansing DR. GRANDEL, Smart Nature
Gebruikersomgeving: ogen, gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca)
Producttype: reiniging
Werking: verfrissend, zachte reiniging
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com

Doe het product op vochtige handpalmen en reinig gezicht, hals en decolleté. Was daarna af met water.


INCIS

Aqua (Water), Coco-Glucoside, Pentylene Glycol, Sodium Lauroyl Oat Amino Acids, Xanthan Gum, Parfum (Fragrance), Glycerin, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Sclerotium Gum, Algin, Lecithin, Avena Strigosa Seed Extract, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Potassium Sorbate

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Werkzame stof met het extract van zwarte haver (Avena strigosa) als hoofdbestanddeel, ondersteund door lecithine, om de hydratatie van de huid te verhogen.

Milde tensiden, gewonnen uit haver, voor een zachte reiniging van de gevoelige huid.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Night Serum

Olieserum voor de nacht

€ 46,00 30 ml
€ 1.533,33 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
CLEANSING Dr. Grandel Effect Peeling Crèmepeeling

DR. GRANDEL

CLEANSING

Effect Peeling

Crèmepeeling

€ 30,00 75 ml
€ 400,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Soft Tonic

Mild gezichtswater

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Day Serum

Egaliserend werkstofserum

€ 46,00 30 ml
€ 1.533,33 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.