• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

Zoekresultaten voor de zoekopdracht verfrissend

Filter

Merk

  • DR. GRANDEL COSMETICA
  • PHYRIS
  • Rudy Profumi

Serie

  • Aquactive
  • Cleansing DR. GRANDEL
  • Cleansing PHYRIS
  • Douche- & badproducten
  • Experts
  • Eye Zone
  • Forest
  • Hydro Active
  • Professional Collection
  • Puricode
  • See Change
  • Smart Nature
  • Somi
  • Trendline
  • Vloeibare handzeep

Gebruikersomgeving

  • gezicht
  • hals en decolleté
  • handen
  • lichaam
  • ogen

Leeftijd

  • tot 25
  • vanaf 25
  • vanaf 35
  • vanaf 45
  • vanaf 55
  • vanaf 65
  • vanaf 75

Huidtype

  • droge huid
  • gemengde huid (oleosa)
  • gemengde huid (sicca)
  • normale huid
  • vette huid (oleosa)
  • vette huid (sicca)
  • voor ieder huidtype

Werking

  • Anti-Age
  • couperose verminderen
  • frisse uitstraling
  • gladmaken
  • herleven
  • hydrateren
  • kalmeren
  • koelen
  • lijntjes en rimpeltjes verminderen
  • matteren
  • onzuivere huid reinigen
  • regenereren
  • revitaliseren
  • rimpeltjes opvullen
  • roodheid verminderen
  • SPF 25
  • verfijnen
  • verfrissend
  • versterken & beschermen
  • zachte reiniging

Producttype

  • 24 uurs verzorging
  • after sun
  • ampul
  • concealer
  • concentraat/serum
  • dagverzorging
  • douchegel
  • getinte dagcrème
  • masker
  • oogverzorging
  • peeling
  • primer
  • reiniging
  • toner
  • unisex
  • zeep
  • zonbescherming
Geselecteerde filters

DR. GRANDEL

CLEANSING

Purigel

Verfrissende reinigingsgel

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Fresh Tonic

Verfrissende gezichtstonic

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hydro Active Ampul Gladmakende en hydraterende ampul

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hydro Active Ampul

Gladmakende en hydraterende ampul

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Moisture Flash Ampul Hydraterende ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Moisture Flash Ampul

Hydraterende ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Power Jelly Hyaluron gel voor het gezicht

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Power Jelly

Hyaluron gel voor het gezicht

€ 44,00 50 ml
€ 880,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Astringent Tonic

Adstringerende tonic

€ 24,50 200 ml
€ 122,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Foam Cleanser

Reinigingsschuim - gezicht zorgvuldig reinigen

€ 24,50 75 ml
€ 326,67 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
PURICODE Dr. Grandel Purifying Cream Gel Verzorging voor de vettere huid met onzuiverheden

DR. GRANDEL

PURICODE

Purifying Cream Gel

Verzorging voor de vettere huid met onzuiverheden

€ 33,00
€ 23,10 50 ml
€ 462,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
CLEANSING Dr. Grandel Ferment Peeling Enzym-peeling in poedervorm

DR. GRANDEL

CLEANSING

Ferment Peeling

Enzym-peeling in poedervorm

€ 34,50 30 gr
€ 1.150,00 pro 1000 gr
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
EXPERTS Dr. Grandel Purifying Cream Gel Verzorgingsgel voor de onzuivere huid

DR. GRANDEL

EXPERTS

Purifying Cream Gel

Verzorgingsgel voor de onzuivere huid

€ 35,00 50 ml
€ 700,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Micell Liquid

Micellaire gezichtsreiniging

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Power Eye Gel Verkoelende ooggel met 7-voudig Hyaluron

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Power Eye Gel

Verkoelende ooggel met 7-voudig Hyaluron

€ 37,00 20 ml
€ 1.850,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cooling Mask

Gezichtsmasker met Hyaluron

€ 25,50 50 ml
€ 510,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Hydro Tonic

Hydraterende gezichtstonic

€ 24,50 200 ml
€ 122,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
FoREST Phyris SOMI Hydraterende werkstofprimer met Moss Extract

PHYRIS

FOREST

SOMI

Hydraterende werkstofprimer met Moss Extract

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

EXPERTS

Sun Face Fluid SPF 30

Zeer lichte zonbescherming fluid

€ 37,00 50 ml
€ 740,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SeeCHANGE Phyris SOMI Verfijnende werkstofprimer met Micro Algae Extract

PHYRIS

SEECHANGE

SOMI

Verfijnende werkstofprimer met Micro Algae Extract

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Gel

Verzorgende gel voor het gezicht

€ 38,50 50 ml
€ 770,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI

Hydraterende Aqua SOMI spray met Micro Hyaluron

€ 20,50 50 ml
€ 410,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Moisture Depot

Concentraat met hyaluron

€ 44,00 30 ml
€ 1.466,67 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
FoREST Phyris Gel Cream Frisse, matterende gel-crème

PHYRIS

FOREST

Gel Cream

Frisse, matterende gel-crème

€ 54,90 50 ml
€ 1.098,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.