• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

DR. GRANDEL
CLEANSING
Cleansing Milk
Milde gezichtsreinigingsmelk

Reinigingsmelk met crèmig-lichte formulering ter reiniging van het gezicht, hals en décolleté.

Artikelnr.
41617
Inhoud
200 ml
Basisprijs
€ 124,50 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396416173
€ 24,90
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Verheug u met de DR. GRANDEL Cleansing Milk op een zacht gereinigd huidgevoel en een schoon en verzorgd huidbeeld.

De crèmig-lichte formulering bevrijdt de huid tijdens de gezichtsreiniging op milde wijze van vuiltjes en make-up zonder daarbij de natuurlijke beschermingslaag van de huid aan te tasten. De reinigingsmelk is daarnaast hydraterend.

Verpakking: Fles

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: CLEANSING
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, droge huid
Producttype: reiniging
Werking: zachte reiniging
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com

Breng DR. GRANDEL Cleansing Milk aan op de droge huid van gezicht, hals en décolleté en masseer de reinigingsmelk met vochtige handen in. Was daarna het gezicht af met lauwwarm water.
 


INCIS

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Canola Oil, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Decyl Glucoside, Trilaureth-4 Phosphate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium PCA, Citric Acid, Pantolactone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Panthenol (provitamine B5) is het voorstadium van vitamine B5 en heeft een regulerende werking op het vochtgehalte van de huid. Bovendien ondersteunt het de regeneratie van de huid en werkt het intensief kalmerend.

Een zout ter verbetering van het natuurlijke vochtbindend vermogen van de huid. Het wordt verkregen uit een aminozuur en behoort tot een groep stoffen (NMF = Natural Moisturizing Factor) die verantwoordelijk is voor een harmonieus vochtgehalte in de huid.

Plantaardige lipide (vloeibare was), die vooral bekend is om zijn stabiliteit en huidcompatibiliteit. Beschermt de huid en schenkt een verzorgd, aangenaam huidgevoel.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
Accessoires Dr. Grandel Washandschoen supersoft, 2 stuks Washandschoen van Microvezel

DR. GRANDEL

ACCESSOIRES

Washandschoen supersoft, 2 stuks

Washandschoen van Microvezel

€ 8,90 2 stuks
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Soft Tonic

Mild gezichtswater

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.