• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

DR. GRANDEL
CLEANSING
Effect Peeling
Crèmepeeling

Verfijnende peeling met bamboo deeltjes

DR. GRANDEL Herfst Weken: Bij aankoop van een geselecteerd actieproduct ontvangt u de DR. GRANDEL BEAUTYGEN Renew II 10 ml gratis.*
*Deze actie is van 1 oktober t/m 3 november 2026 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
41624
Inhoud
75 ml
Basisprijs
€ 400,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396416241
€ 30,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

DR. GRANDEL Effect Peeling is een klassieke scrubcrème voor een zuiver, verfrist huidgevoel. Dankzij een 2-in-1 werking kan de crèmige formule als peeling en reinigingsmasker gebruikt worden.

De fijnste scrubdeeltjes van bamboe verwijderen grondig verhoornde huidschilfertjes. Bovendien adsorbeert witte klei overtollig talg en verfijnt het de poriën.

Geniet na de behandeling van een harmonieus, verfijnd huidbeeld.

Verpakking: Tube

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: CLEANSING
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), normale huid, vette huid (oleosa), droge huid
Producttype: reiniging, unisex, peeling
Werking: verfijnen
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com
Opgelet: NIET IN DE OGEN LATEN KOMEN.

Breng de DR. GRANDEL Effect Peeling 1 tot 2 maal per week aan op de gereinigde huid van het gezicht, hals en décolleté. Laat de peeling ongeveer 10 minuten inwerken. 

Masseer de textuur voor een optimale werking met cirkelende bewegingen in op de huid. Was in aansluiting de scrubcrème af met lauwwarm water.
 


INCIS

Aqua (Water), Kaolin, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bambusa Arundinacea (Bamboo) Stem Extract, Butylene Glycol, Ethylhexyl Isononanoate, Magnesium Aluminum Silicate, Propylene Glycol, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Citrate, Disodium EDTA, Bacillus Ferment, Citric Acid, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Potassium Sorbate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum (Fragrance), CI 19140 (Yellow 5), CI 42090 (Blue 1)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Wit poeder, ook wel bekend als witte klei of porseleinaarde, met een harmoniserende werking bij rode vlekjes en overtollige lipid glans.

Uiterst fijne peelingdeeltjes, gewonnen uit de stam van de bamboeplant, met een schurend en matterend effect voor een verfijnd huidbeeld.

Biotechnologisch gewonnen enzym op plantaardige basis met effectieve en toch zachte peelingeigenschappen.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

CLEANSING

Soft Tonic

Mild gezichtswater

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ACCESSOIRES

Badhanddoek (wit)

Badstoffen handdoek van hoge kwaliteit

€ 30,50 1 ST
Beschikbaar
SALE
TIMELESS Dr. Grandel Balancing Cream - oud design Matterende anti-aging 24-uursverzorging

DR. GRANDEL

TIMELESS

Balancing Cream - oud design

Matterende anti-aging 24-uursverzorging

€ 80,00
€ 56,00 50 ml
€ 1.120,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.