Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop
NIEUW & LIMITED

DR. GRANDEL
LIMITED
Winter Creme
Rijke wintercrème voor het gezicht

24-uurs crème voor bescherming en verzorging bij winterse temperaturen

Artikelnr.
41290
Inhoud
75 ml
Basisprijs
€ 366,67 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396412908
€ 27,50
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Winter Creme voor het koude jaargetijde: kou, wind en verwarmingslucht kunnen de huid in de winter sterk vermoeien en uitdrogen. De huid voelt dan gespannen en rauw aan.

De rijke Winter Creme van DR. GRANDEL verwent de huid tijdens koudere dagen met een zacht en soepel gevoel. De 24-uurs verzorging trekt snel in en geeft de huid weer nieuwe elasticiteit.

Geniet van een weldadig huidgevoel tijdens het koude seizoen.
 

Verpakking: Tube

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: Limited Editions
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (sicca), droge huid
Producttype: 24 uurs verzorging
Werking: voeden, versterken & beschermen
Rijkdom: rijk

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com

‘Breng s morgens en ‘s avonds na de reiniging een hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot DR. GRANDEL Winter Creme aan op het gezicht, hals en decolleté.


INCIS

Aqua (Water), Octyldodecanol, Pentylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Squalane, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Coco-Glycerides, Isostearyl Isostearate, Glyceryl Stearate, Sorbitol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Dimethicone, Echium Plantagineum Seed Oil, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Citric Acid, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Alcohol, Linalool, Benzyl Salicylate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalyl Acetate, Vanillin, Pogostemon Cablin Oil, Limonene, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Squalaan is een vettige substantie, die sterk op de huideigen lipiden lijkt en daardoor bijzonder goed door de huid opgenomen wordt. Dit hoogwaardige lipide kan synthetisch gerepliceerd of uit planten geëxtraheerd worden en staat bekend om zijn verzorgende, beschermende en harmoniserende werking.

Werkzame stof van de blaasjeswingerd (Cardiospermum halicacabum) met waardevolle fytosterolen, die een kalmerende werking op de huid hebben. Essentiële vetzuren versterken de huidbarrière en verminderen rode vlekjes.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
ACTIE
ELEMENTS OF NATURE Dr. Grandel Hyaluron Sleeping Cream Nachtverzorging voor een stevige, gladde huid

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Hyaluron Sleeping Cream

Nachtverzorging voor een stevige, gladde huid

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Cleansing Milk

Milde gezichtsreinigingsmelk

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Gentle Foam Cleanser

Zachte reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
SMART NATURE Dr. Grandel Cream Natuurcosmetica crème tegen rimpels

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
LIMITED
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Tinted Moisturizer 50 ml Getinte, hydraterende verzorging met SPF 25

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Tinted Moisturizer 50 ml

Getinte, hydraterende verzorging met SPF 25

€ 40,00 50 ml
€ 800,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Collagen Boost Ampul Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
ELEMENTS OF NATURE Dr. Grandel Regeneration Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.