• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

DR. GRANDEL
AMPOULE SELECTION
Contour Lift Ampul
Ampul voor een onmiddellijk liftend effect

Werkstofconcentraat met “push-up effect”

3 voor 2 ampullenactie: Leg drie verpakkingen uit onze AMPOULE SELECTION in uw winkelwagen en ontvang automatisch één verpakking ter waarde van € 18 cadeau.**
**De actie is geldig van 01-09-2026 tot en met 31-10-2026. Alleen zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
41669
Inhoud
3 x 3 ml
Basisprijs
€ 2.000,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396416692
€ 18,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Push-up gewenst? Ervaar een onmiddellijk zichtbaar liftend effect met de DR. GRANDEL Contour Lift ampul. Het concentraat heeft een verstevigende en gladmakende werking, waardoor de contouren worden versterkt.

Werking van de DR. GRANDEL Contour Lift ampul in een overzicht

  • vermindert het verlies aan elasticiteit van de huid
  • gladmakend en verstevigend
  • met 'push-up' effect
  • voor een verstevigde huid

Verpakking: Glazen ampullen

GRANDEL Professional Tip:

Om te voorkomen dat uw schoonheidsampullen in de badkamer zoekraken, hebben we met de DR. GRANDEL Ampullen Mini-Bar een praktisch en decoratief hulpmiddel voor u.

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: AMPOULES
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, droge huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), voor ieder huidtype
Producttype: ampul
Werking: contouren versterken, straktrekken
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com
Opgelet: OPEN DE AMPUL NIET MET UW BLOTE HANDEN! NIET DIRECT VANUIT DE AFGEBROKEN AMPUL OP DE HUID AANBRENGEN. Alleen voor uitwendig gebruik. Werkstofconcentraten niet in de ogen laten komen. Bewaar buiten het bereik van kinderen. Ampullen zijn na het openen voor onmiddellijk gebruik bestemd.

Het openen van de ampul:

  1. Ampul goed schudden voor gebruik.
  2. Tik op de punt van de ampul, zodat de vloeistof naar beneden stroomt.
  3. Houd het markeringspunt omhoog, naar u toe gericht.
  4. Gebruik een ampullenbreker om uw handen te beschermen.
  5. Breek de punt van de ampul TEGEN DE RICHTING VAN DE STIP af.

 

Toepassing van het werkstofconcentraat:

Breng het werkstofconcentraat aan door op de geopende ampul te tikken. Giet de inhoud van de ampul in porties in de handpalm. VERMIJD DIRECT CONTACT TUSSEN HET AFBREEKPUNT VAN DE AMPUL EN DE HUID. Breng het vervolgens met uw vingertoppen aan op de zorgvuldig gereinigde huid van gezicht, hals en decolleté en dep het zachtjes in gedurende enkele minuten. Breng vervolgens uw gebruikelijke DR. GRANDEL verzorgende crème aan.

De ampullen kunnen zowel afzonderlijk als ook in kuurvorm gebruikt worden. Een behandeling kan 1 tot 4 weken duren, afhankelijk van de gewenste intensiteit. Gedurende deze periode dienen de ampullen 2 tot 3 keer per week gebruikt te worden.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Sodium Polystyrene Sulfonate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sorghum Bicolor Stalk Juice, Trideceth-9, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sorbitan Laurate, Mica, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethylcellulose, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, PVM/MA Copolymer, Alcohol, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Acetyl Cedrene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalyl Acetate, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Dimethyl Phenethyl Acetate, Linalool, Citronellol, Geraniol, Pinene, Vanillin, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Parfum (Fragrance), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 60730 (Ext. Violet 2), CI 17200 (Red 33)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Sap van zoete sorghum (Sorghum bicolor). Rijk aan suikers (polysachariden) met specifieke filmvormende eigenschappen, voor een gladdere, strakkere huid.

Synthetisch peptidencomplex van de aminozuren arginine en tyrosine. Het Lifting Peptide Complex bevordert de opbouw van de elastische vezelstructuur en vermindert het verlies aan elasticiteit van de huid.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HIGH EXCELLENCE

Excellent Massage Tool

Verkoelende massage tool voor de oogcontouren met crème spatel

€ 12,20 1 ST
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Beauty Date Ampul Verzacht, verfijnt, voor een mooie, stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Beauty Date Ampul

Verzacht, verfijnt, voor een mooie, stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Balancer

Hydraterende verzorging voor de gemengde huid

€ 40,90 50 ml
€ 818,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.