Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

DR. GRANDEL
EXPERTS
Couperose Concentrate
Anti-Couperose concentraat

Concentraat voor naar couperose neigende huid

Serum & Werkstoffen Weken: Bij aankoop van een geselecteerd actieproduct ontvangt u de DR. GRANDEL Cell Repair ampul 3 ml gratis.*
*Deze actie is van 9 september t/m 30 september 2026 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
41864
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 1.000,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396418641
€ 50,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

DR. GRANDEL EXPERTS Couperose Concentrate met werkstoffen zoals Purple Algae Extract en Biotech Enzymes ondersteunt het netwerk van de collagene en elastine vezels vermindert roodheid en voorkomt externe irritatie. Het Couperose Concentrate is geschikt voor alle huidtypen en kan dankzij de lichte textuur worden aangebracht op grote oppervlakken of specifiek op huidgebieden die gevoelig zijn voor roodheid en couperose. Voor een geregenereerde, evenwichtige teint. Professionele gezichtsverzorging voor de speciale behoeften van de huid.

DR. GRANDEL Couperose Concentrate

  • reduceert roodheid
  • lichte textuur
  • voor alle huidtypes geschikt
  • laat een aangenaam, verzorgd huidgevoel achter

Verpakking: Dispenser

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: EXPERTS
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca)
Producttype: concentraat/serum, unisex
Werking: couperose verminderen, regenereren, roodheid verminderen
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com

Breng 's ochtends en 's avonds na het reinigen en vóór gebruik van de verzorgende crème, een hoeveelheid DR. GRANDEL EXPERTS Couperose Concentrate ter grootte van een hazelnoot aan op gezicht, hals en decolleté.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, CI 77891 (Titanium Dioxide), Butylene Glycol, Canola Oil, Dicaprylyl Ether, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Thermus Thermophillus Ferment, Imperata Cylindrica Root Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Synthetic Fluorphlogopite, Plankton Extract, Panthenol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Escin, Carbomer, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sodium Citrate, Ruscus Aculeatus Root Extract, Citric Acid, Ammonium Glycyrrhizate, Caprylyl Glycol, Methylglucoside Phosphate, Phragmites Communis Extract, Poria Cocos Extract, Tin Oxide, Tocopherol, Centella Asiatica Leaf Extract, Copper Lysinate/Prolinate, Hydrolyzed Yeast Protein, Calendula Officinalis Flower Extract, Biotin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Biotechnologisch geproduceerd complex van koper, aminozuren en een speciale suiker ter versterking en regeneratie van het huideigen vezelnetwerk. Voor een stevigere huid met een verbeterde veerkracht.

Biotechnologisch gewonnen enzymen/ferment van diepzeemicro-organismen (Thermus thermophilus) ter versterking van de huideigen biochemische en fysieke beschermingsmechanismen. Kan ook infraroodschade en huidirritaties door externe factoren voorkomen.

Algenextract (Porphyridium cruentum) met een speciale combinatie van oligosachariden en sporenelementen voor de verzorging van de huid die gevoelig is voor rode vlekjes, ter ondersteuning van de capillaire vaatwanden en de microcirculatie. Door deze eigenschappen kan het extract huidonregelmatigheden zoals couperose verminderen.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Body

Hyaluron Bodylotion

€ 20,00 150 ml
€ 133,33 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
TIMELESS Dr. Grandel Retinol Balm 24-uurs Retinol verzorgende balm voor alle huidtypes

DR. GRANDEL

TIMELESS

Retinol Balm

24-uurs Retinol verzorgende balm voor alle huidtypes

€ 74,00 50 ml
€ 1.480,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
ACTIE
SMART NATURE Dr. Grandel Cream Natuurcosmetica crème tegen rimpels

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Collagen Boost Ampul Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.