• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

DR. GRANDEL
EXPERTS
Perfection BB
BB Cream met SPF 20 voor een natuurlijke teint

Beauty Balm, die oneffenheden camoufleert

Artikelnr.
41868
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 720,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396418689
€ 36,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Professionele verzorging voor speciale huidbehoeften. De DR. GRANDEL EXPERTS Perfection BB Balm is het multitalent voor een stralend mooie en ideaal verzorgde huid. 

De lichte textuur van de getinte dagcrème, past zich aan verschillende huidtinten aan en is voor alle huidtypes geschikt. Tegelijkertijd beschermt de Beauty Balm met geïntegreerde SPF 20 tegen UV-gerelateerde huidbeschadiging, kalmeert en camoufleert. De balm met een lichte textuur hydrateert, kalmeert en camoufleert oneffenheden. Het huidbeeld krijgt een natuurlijke, jeugdige mooie uitstraling. 

Voordelen van de DR. GRANDEL EXPERTS Perfection BB Balm

  • met geïntegreerde SPF 20
  • hydrateert
  • camoufleert oneffenheden

Verpakking: Airless Dispenser

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: EXPERTS
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), droge huid, voor ieder huidtype
Producttype: getinte dagcrème, unisex, zonbescherming
Werking: roodheid verminderen, SPF 20
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com

Breng 's morgens, na het reinigen en aanbrengen van een geschikte oogcrème, een royale hoeveelheid aan op gezicht, hals en decolleté en verdeel de Beauty Balm tot aan de hals.


INCIS

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Titanium Dioxide, Glycerin, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polyglyceryl-4 Laurate/Succinate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Myristate, Isostearyl Isostearate, Stearic Acid, Polyhydroxystearic Acid, Magnesium Aluminum Silicate, Squalane, Palmitic Acid, Alumina, Globularia Cordifolia Callus Culture Extract, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Sodium Hydroxide, Jojoba Esters, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Linalool, Citronellol, Vanillin, Parfum (Fragrance), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Pigmenten op basis van mineralen, die een optisch harmoniserend of verhelderend effect hebben.

Extract van de zaden van de Inca-graanplant, ook wel bekend als Andesgierst of quinoa, rijk aan de meest uiteenlopende waardevolle plantenstoffen (bijv. mineralen, vitamines, aminozuren, ...) en met een harmoniserende werking op de gestreste huid.

Synthetische substanties die onze huid beschermen tegen de negatieve effecten van uv-licht. De synthetische (chemische) uv-filters kunnen uv-licht omzetten in warmte.

Extract verkregen uit stamcelculturen van de blauwe alpenkogelbloem (Globularia cordifolia), met regenererende, antioxiderende en kalmerende werking. Het zorgt voor een gelijkmatiger huidbeeld en een harmonieuze uitstraling van de huid.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

CLEANSING

Soft Tonic

Mild gezichtswater

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Beauty Flash Ampul Voor een egaal fijne huid

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Beauty Flash Ampul

Voor een egaal fijne huid

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

EXPERTS

Perfection Anti-Pigment Concentrate

Pigmentvlekken verminderend concentraat

€ 52,00 50 ml
€ 1.040,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

EXPERTS

Couperose Cream

Anti-Couperose 24-uursverzorging

€ 50,00 50 ml
€ 1.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.