Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

DR. GRANDEL
EXPERTS
Couperose Cream
Anti-Couperose 24-uursverzorging

Roodheid verminderende, regenererende Couperose crème

Herfst & Glow Actie: Bij aankoop van een geselecteerd DR. GRANDEL actieproduct ontvangt u de DR. GRANDEL Hyaluron ampul 3 ml gratis.*
*Deze actie is van 9 september t/m 30 september 2026 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
41865
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 1.000,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396418658
€ 50,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De DR. GRANDEL EXPERTS Couperose Cream is een professionele verzorging, ontwikkeld voor speciale huidbehoeften. Neigt uw huid naar zichtbare adertjes en roodheid? Met actieve ingrediënten zoals het Purple Algae Extract en Biotech Enzyme ondersteunt de crème het netwerk van collagene- en elastinevezels en vermindert roodheid. Parelmoer groene pigmenten verminderen roodheid optisch. Voor een egalere teint. De crème is ideaal voor de normale tot droge huid en laat de huid zacht aanvoelen.

De Anti-Couperose Cream is:

  • een 24-uursverzorging, die de huid regenereert en de elasticiteit verbetert
  • een huidverzoging, die roodheid reduceert en voor een egaler huidbeeld zorgt
  • dankzij de gemiddelde rijkheid perfect is voor de normale tot droge huid
  • het juiste cosmeticaproduct is voor de ruwe, gestreste, soms broze of schilferige huid

Verpakking: Pot

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: EXPERTS
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: normale huid, droge huid
Producttype: 24 uurs verzorging, unisex
Werking: couperose verminderen, regenereren, roodheid verminderen
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com

Breng 's ochtends en 's avonds na het reinigen en na het aanbrengen van een geschikte oogcrème, een hoeveelheid DR. GRANDEL EXPERTS Couperose Cream ter grootte van een hazelnoot aan op gezicht, hals en decolleté.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Pentylene Glycol, Oleyl Erucate, Squalane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, CI 77891 (Titanium Dioxide), Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Thermus Thermophillus Ferment, Imperata Cylindrica Root Extract, Cetearyl Glucoside, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Canola Oil, Synthetic Fluorphlogopite, Plankton Extract, Panthenol, Carbomer, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Seed Oil, Xanthan Gum, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Hydroxide, Escin, Sodium Citrate, Ruscus Aculeatus Root Extract, Citric Acid, Ammonium Glycyrrhizate, Caprylyl Glycol, Methylglucoside Phosphate, Phragmites Communis Extract, Poria Cocos Extract, Tin Oxide, Centella Asiatica Leaf Extract, Copper Lysinate/Prolinate, Hydrolyzed Yeast Protein, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Biotin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Biotechnologisch geproduceerd complex van koper, aminozuren en een speciale suiker ter versterking en regeneratie van het huideigen vezelnetwerk. Voor een stevigere huid met een verbeterde veerkracht.

Biotechnologisch gewonnen enzymen/ferment van diepzeemicro-organismen (Thermus thermophilus) ter versterking van de huideigen biochemische en fysieke beschermingsmechanismen. Kan ook infraroodschade en huidirritaties door externe factoren voorkomen.

Algenextract (Porphyridium cruentum) met een speciale combinatie van oligosachariden en sporenelementen voor de verzorging van de huid die gevoelig is voor rode vlekjes, ter ondersteuning van de capillaire vaatwanden en de microcirculatie. Door deze eigenschappen kan het extract huidonregelmatigheden zoals couperose verminderen.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel SOS Ampul Kalmeert de geïrriteerde huid en vermindert roodheid

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

SOS Ampul

Kalmeert de geïrriteerde huid en vermindert roodheid

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
CLEANSING Dr. Grandel Gentle Cleansing Balm Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

DR. GRANDEL

CLEANSING

Gentle Cleansing Balm

Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

€ 20,90 75 ml
€ 278,67 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
TIMELESS Dr. Grandel Retinol Balm 24-uurs Retinol verzorgende balm voor alle huidtypes

DR. GRANDEL

TIMELESS

Retinol Balm

24-uurs Retinol verzorgende balm voor alle huidtypes

€ 74,00 50 ml
€ 1.480,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
SMART NATURE Dr. Grandel Cream Natuurcosmetica crème tegen rimpels

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Collagen Boost Ampul Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Refill Cream Hydraterende crème met Hyaluron

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
ELEMENTS OF NATURE Dr. Grandel Regeneration Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.