Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop
SALE

DR. GRANDEL
SENSICODE
Rejuvenating Cream
Anti-aging crème voor de gevoelige huid

Verjongende gezichtscrème met een kalmerende werking

Uw prijsvoordeel: De SENSICODE Rejuvenating Cream van DR. GRANDEL is nu met 30 % korting verkrijgbaar. Profiteer gemakkelijk zonder kortingscode, want de prijs is al voor u aangepast. (RRP € 44,00 ).

Artikelnr.
41736
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 616,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396417361
€ 44,-
€ 30,80
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De verjongende crème van DR. GRANDEL verenigt anti-aging effect met een kalmerende werking in één product en zorgt voor een jeugdige en gekalmerende teint:

  • Bij regelmatig gebruik versterkt de crème langdurig de barrièrefunctie van de huid en houdt het microbioom(huideigen beschermlaag) in een natuurlijk evenwicht zodat de huid zichzelf beter reguleren en beschermen kan tegen invloeden van buitenaf.
  • De verjongende crème bevat Gotu Kola extract. Deze werkstof maakt de huid egaler en vermindert lijntjes en rimpeltjes.

Ongeparfumeerd

 

Verpakking: Pot

Breng ‘s morgens en ‘s avonds, na de reiniging en na het aanbrengen van een passende oogverzorging, een hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot aan op gezicht, hals en decolleté.  


INCIS

Aqua (Water), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Squalane, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Alcohol, Pentylene Glycol, Lactococcus Ferment Lysate, Polyglyceryl-6 Distearate, Glycerin, Jojoba Esters, Xanthan Gum, Centella Asiatica Leaf Extract, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Beeswax, Gellan Gum, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Citrate, Lactic Acid, Phragmites Communis Extract, Poria Cocos Extract, Tocopherol, Citric Acid, Sodium Chloride

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Lysaat van melkzuurbacteriën (Lactococcus lactis), dat de natuurlijke barrièrefunctie van de huid versterkt door het microbioom van de huid te ondersteunen. Voor een rustiger en frisser huidbeeld en een versterkt zelfherstellend vermogen.

Extract van de bladeren van de Aziatische waternavel (Centella asiatica) ter ondersteuning van de huidbarrièrefuncties. Voor een rustig en gelijkmatiger huidbeeld.

Extract van riet (Phragmites communis) en poriapaddenstoel (Poria cocos) beschermt tegen irritaties door externe milieu-invloeden en verlicht voelbaar bestaande stresssymptomen. De samenstelling verbetert ook de barrièrefunctie en zorgt voor een vermindering van rode vlekjes.

Waardevolle olie, gewonnen uit de zaden van de zoete amandel. Deze olie heeft een intensief gladmakende, versterkende en hydraterende werking.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

CLEANSING

Soft Tonic

Mild gezichtswater

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel SOS Ampul Kalmeert de geïrriteerde huid en vermindert roodheid

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

SOS Ampul

Kalmeert de geïrriteerde huid en vermindert roodheid

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
ELEMENTS OF NATURE Dr. Grandel Regeneration Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
SMART NATURE Dr. Grandel Cream Natuurcosmetica crème tegen rimpels

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
LIMITED
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Tinted Moisturizer 50 ml Getinte, hydraterende verzorging met SPF 25

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Tinted Moisturizer 50 ml

Getinte, hydraterende verzorging met SPF 25

€ 40,00 50 ml
€ 800,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Collagen Boost Ampul Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.