• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
SALE

ARABESQUE
OGEN
Precision Eyebrow Liner
Waterproof wenkbrauwpotlood

Wenkbrauwpotlood met geïntegreerd borsteltje voor nauwkeurig getekende wenkbrauwen

50% korting op arabesque: De korting heeft betrekking op de RRP (adviesprijs). Profiteer zonder kortingscode, want de prijs is al voor u verlaagd.*
*Deze actie is vanaf 4 december 2025 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
53570
Inhoud
0,09 gr
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4030376535703

Houd er rekening mee dat er - afhankelijk van uw beeldscherminstellingen - lichte kleurafwijkingen mogelijk zijn.

€ 13,70
€ 6,85
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Met de Precision Eyebrow Liner van arabesque slaagt de styling van de wenkbrauen snel en eenvoudig. Het definieert, vormt en dicht de wenkbrauwen en zorgt voor een natuurlijke look.

De highlights van de Precision Eyebrow Liner van arabesque:

  • Geïntegreerd borsteltje: met dank aan het geïntegreerde, ergonomisch gevormde borsteltje laat zich de kleur uitstekend intekenen en mengen in de wenkbrauwen. Daarnaast worden de haartjes in vorm gebracht.
  • Intrekbare punt: door de intrekbare punt van de Precision Eyebrow Liner is het slijpen van de stift niet nodig. Met dank aan de punt laten zich extreem fijne lijntjes tekenen, de wenkbrauwhaartjes zien er daardoor echt uit.
  • Veegvast en waterproof na het opdrogen.
  • Parabenenvrij

Tip van onze visagisten:

U wenst zich smalle wenkbrauwen? Daarvoor is de Precison Eyebrow Liner het juiste product.

Zo tekent u de Manicured Brow Trend: bij deze look worden dunne wenkbrauwen zorgvuldig geplukt en zo goed als mogelijk natuurlijk nagetekend om de indruk van een perfecte wenkbrauw te wekken.

Opgelet: richt u bij het plukken naar de natuurlijke wenkbrauwvorm!

Producteigenschappen

Merk: ARABESQUE
Serie: Ogen
Gebruikersomgeving: wenkbrauwen
Producttype: wenkbrauw
Opaciteit: medium
Make-up techniek: long-lasting, wenkbrauwen accentueren

Fabrikant: ART PROFESSIONAL GmbH, 80999 München/Munich Germany, www.arabesque-makeup.com

Draai de punt een klein beetje naar buiten en teken uw wenkbrauwen in kleine streepjes na. Daarna vervaagt u de kleur met de geïntegreerde kam en brengt u uw wenkbrauwen tegelijk in vorm.
Breng ten slotte een beetje Illuminating Concealer boven en onder de wenkbrauwen aan, zo zien ze er nog nauwkeuriger en preciezer uit. Om de perfecte wenkbrauwvorm te bepalen, meet u deze op met een potlood: eenmaal bij de neusvleugel om het beginpunt van de wenkbrauw te markeren, dan langs de pupil en de neus om het boogpunt vast te leggen en vervolgens langs de buitenste ooghoek voor het buitenste eindpunt van de wenkbrauw.


INCIS

DIISOSTEARYL MALATE, TRIETHYLHEXANOIN, C20-40 ACID, C20-40 ALCOHOLS, SYNTHETIC WAX, POLYETHYLENE, GLYCERYL BEHENATE/EICOSADIOATE, ETHYLENE/PROPYLENE COPOLYMER, ETHYLCELLULOSE, MICA, BORON NITRIDE, VP/EICOSENE COPOLYMER, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

SALE
 Teint ARABESQUE Duo Highlighter Stick Duostick met blush/bronzer en highlighter

ARABESQUE

Duo Highlighter Stick

Duostick met blush/bronzer en highlighter

€ 26,90
€ 13,45 11,2 gr
Beschikbaar

PHYRIS

LUXESSE

Vision Eye Lift

Versterkende oogcrème met zwarte parel-extract

€ 68,00 15 ml
€ 4.533,33 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.