• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

DR. GRANDEL
AMPOULE SELECTION
Collagen Boost Ampul
Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

Verstevigend anti-aging werkstofconcentraat voor een strakkere en gerestructureerde huid

3 voor 2 ampullenactie: 3 voor 2 ampullenactie: Leg drie verpakkingen uit onze AMPOULE SELECTION in uw winkelwagen en ontvang automatisch één verpakking ter waarde van € 18 cadeau.**
**De actie is geldig van 01-09-2026 tot en met 31-10-2026. Alleen zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
41670
Inhoud
3 x 3 ml
Basisprijs
€ 2.000,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396416708
€ 18,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De DR. GRANDEL Collagen Boost ampullen overtuigen met een '360°-werking'. Laat u van het verstrakkende restructurerende beauty effect enthousiast maken. Ervaar hoe de Collagen Boost ampullen, de collageen productie van uw huid stimuleert en het bindweefsel steviger maakt. Voor meer elasticiteit en stevigheid en een jeugdige frisse uitstraling.

Werking van de Collagen Boost ampul in een overzicht

  • ondersteunt de collageensynthese
  • voor meer elasticiteit
  • rimpeltjes worden verminderd
  • voor een stevigere, geherstructureerde huid

Verpakking: Glazen ampullen

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: AMPOULES
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), droge huid, voor ieder huidtype
Producttype: ampul, unisex
Werking: gladmaken, contouren versterken
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com
Opgelet: OPEN DE AMPUL NIET MET UW BLOTE HANDEN! NIET DIRECT VANUIT DE AFGEBROKEN AMPUL OP DE HUID AANBRENGEN. Alleen voor uitwendig gebruik. Werkstofconcentraten niet in de ogen laten komen. Bewaar buiten het bereik van kinderen. Ampullen zijn na het openen voor onmiddellijk gebruik bestemd.

Het openen van de ampul:

  1. Ampul goed schudden voor gebruik.
  2. Tik op de punt van de ampul, zodat de vloeistof naar beneden stroomt.
  3. Houd het markeringspunt omhoog, naar u toe gericht.
  4. Gebruik een ampullenbreker om uw handen te beschermen.
  5. Breek de punt van de ampul  TEGEN DE RICHTING VAN DE STIP af.

 

Toepassing van het werkstofconcentraat:

Breng het werkstofconcentraat aan door op de geopende ampul te tikken. Giet de inhoud van de ampul in porties in de handpalm. VERMIJD DIRECT CONTACT TUSSEN HET AFBREEKPUNT VAN DE AMPUL EN DE HUID. Breng het vervolgens met uw vingertoppen aan op de zorgvuldig gereinigde huid van gezicht, hals en decolleté en dep het zachtjes in gedurende enkele minuten. Breng vervolgens uw gebruikelijke DR. GRANDEL verzorgende crème aan.

Ampullen kunnen zowel afzonderlijk als ook in kuurvorm gebruikt worden. Een behandeling kan 1 tot 4 weken duren, afhankelijk van de gewenste intensiteit. Gedurende deze periode dienen de ampullen 2 tot 3 keer per week gebruikt te worden.


INCIS

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Glycerin, Maltodextrin, Butylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Xanthan Gum, Yeast Extract, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Punica Granatum Flower Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Propylene Glycol, Hydroxyproline, Silanetriol, Alcohol, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Sodium Hydroxide, Aspartic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Terpineol, Benzyl Alcohol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Dimethyl Phenethyl Acetate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (Yellow 10), CI 42090 (Blue 1)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Biotechnologisch collageenequivalent (glycoproteïne) uit gist, voor het optimaliseren van het vochtprofiel van de huid. Voor een gladde en jeugdig-frisse uitstraling.

Complex van werkzame stoffen met hoge biologische beschikbaarheid voor de huid, bestaande uit het aminozuur hydroxyproline (eiwitbouwsteen) en silicium, voor de versteviging van de collageenstructuren. Bovendien heeft het een positieve invloed op de celcommunicatie en de collageensynthese van de huid. Voor meer elasticiteit en veerkracht.

Complex uit de bloesem van de granaatappel (Punica granatum) en vitamine C, ter stimulering van de huideigen collageensynthese en ter bescherming van de bestaande collageenvezels. De huid wordt gladder en bestaande rimpels worden afgezwakt.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Beauty Date Ampul Verzacht, verfijnt, voor een mooie, stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Beauty Date Ampul

Verzacht, verfijnt, voor een mooie, stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Contour Lift Ampul 	Ampul voor een onmiddellijk liftend effect

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Contour Lift Ampul

Ampul voor een onmiddellijk liftend effect

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HIGH EXCELLENCE

Excellent Massage Tool

Verkoelende massage tool voor de oogcontouren met crème spatel

€ 12,20 1 ST
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.