Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop

Filter

Serie

  • Ampoule Excellence
  • Beautygen
  • Cleansing DR. GRANDEL
  • Elements of Nature
  • Experts
  • High Excellence
  • Hydro Active
  • Hydro Lipid
  • Nutri Sensation
  • Pro Collagen
  • Professional Collection
  • Puricode
  • Sensicode
  • Smart Nature
  • Timeless
  • Vitamin Infusion

Leeftijd

  • tot 25
  • vanaf 25
  • vanaf 35
  • vanaf 45
  • vanaf 55
  • vanaf 65
  • vanaf 75

Gebruikersomgeving

  • benen
  • gezicht
  • hals en decolleté
  • handen
  • lichaam
  • lippen
  • ogen

Huidtype

  • droge huid
  • gemengde huid (oleosa)
  • gemengde huid (sicca)
  • normale huid
  • vette huid (oleosa)
  • vette huid (sicca)
  • voor ieder huidtype

Werking

  • Anti-Age
  • bevordert de doorbloeding
  • contouren versterken
  • couperose verminderen
  • frisse uitstraling
  • gevoelige huid verzorgen
  • gladmaken
  • herleven
  • hydrateren
  • jeuk verlichten
  • kalmeren
  • koelen
  • lijntjes en rimpeltjes verminderen
  • matteren
  • ontspannen
  • onzuivere huid reinigen
  • pigmentatie vlekken verminderen
  • regenereren
  • revitaliseren
  • rimpeltjes opvullen
  • roodheid verminderen
  • SPF 20
  • SPF 25
  • straktrekken
  • verfijnen
  • verfrissend
  • versterken & beschermen
  • voeden
  • zachte reiniging

Producttype

  • 24 uurs verzorging
  • ampul
  • concealer
  • concentraat/serum
  • dagverzorging
  • decolletéverzorging
  • getinte dagcrème
  • lichaamsolie
  • lichaamsverzorging
  • lippenverzorging
  • masker
  • nachtverzorging
  • oogverzorging
  • peeling
  • reiniging
  • toner
  • unisex
  • zonbescherming
Geselecteerde filters
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Moisture Flash Ampul Hydraterende ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Moisture Flash Ampul

Hydraterende ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
BEAUTYGEN Dr. Grandel Renew II² velvet touch Verjongende crème voor de droge huid

DR. GRANDEL

BEAUTYGEN

Renew II² velvet touch

Verjongende crème voor de droge huid

€ 85,00 50 ml
€ 1.700,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
NUTRI SENSATION Dr. Grandel Revitalizer 24-uurscrème

DR. GRANDEL

NUTRI SENSATION

Revitalizer

24-uurscrème

€ 64,00 50 ml
€ 1.280,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel SOS Ampul Kalmeert de geïrriteerde huid en vermindert roodheid

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

SOS Ampul

Kalmeert de geïrriteerde huid en vermindert roodheid

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
PRO COLLAGEN Dr. Grandel Cream Rich Egaliserende crème met een rijke textuur

DR. GRANDEL

PRO COLLAGEN

Cream Rich

Egaliserende crème met een rijke textuur

€ 60,90 50 ml
€ 1.218,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
VITAMIN INFUSION Dr. Grandel Serum Vitaminen Serum

DR. GRANDEL

VITAMIN INFUSION

Serum

Vitaminen Serum

€ 54,00 30 ml
€ 1.800,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
EXPERTS Dr. Grandel Moisturizing Cream Hydraterende verzorging voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

EXPERTS

Moisturizing Cream

Hydraterende verzorging voor de gevoelige huid

€ 44,00 50 ml
€ 880,00 pro 1 l
Beschikbaar

Nieuwsbrief

Ervaar als eerste over nieuwe producten en acties.

Abonneren
ACTIE
AMPOULE EXCELLENCE Dr. Grandel Hyaluron Advanced+ Ampulle Met 10-voudig Hyaluron complex tegen rimpels

DR. GRANDEL

AMPOULE EXCELLENCE

Hyaluron Advanced+ Ampulle

Met 10-voudig Hyaluron complex tegen rimpels

€ 25,50 3 x 3 ml
€ 2.833,33 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Beauty Flash Ampul Voor een egaal fijne huid

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Beauty Flash Ampul

Voor een egaal fijne huid

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO LIPID Dr. Grandel Supermoist Volle dagcrème voor de veeleisende huid

DR. GRANDEL

HYDRO LIPID

Supermoist

Volle dagcrème voor de veeleisende huid

€ 44,00 50 ml
€ 880,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
BEAUTYGEN Dr. Grandel Renew Essence  Verstevigende en verfijnend verzorgingsconcentraat

DR. GRANDEL

BEAUTYGEN

Renew Essence

Verstevigende en verfijnend verzorgingsconcentraat

€ 80,00 30 ml
€ 2.666,67 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Contour Lift Ampul 	Ampul voor een onmiddellijk liftend effect

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Contour Lift Ampul

Ampul voor een onmiddellijk liftend effect

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
CLEANSING Dr. Grandel Ferment Peeling Enzym-peeling in poedervorm

DR. GRANDEL

CLEANSING

Ferment Peeling

Enzym-peeling in poedervorm

€ 34,50 30 gr
€ 1.150,00 pro 1000 gr
Beschikbaar
ACTIE
BEAUTYGEN Dr. Grandel Renew Eye & Lip Intensieve oog- en lippenverzorging

DR. GRANDEL

BEAUTYGEN

Renew Eye & Lip

Intensieve oog- en lippenverzorging

€ 54,00 15 ml
€ 3.600,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
EXPERTS Dr. Grandel Perfection Anti-Pigment Concentrate Pigmentvlekken verminderend concentraat

DR. GRANDEL

EXPERTS

Perfection Anti-Pigment Concentrate

Pigmentvlekken verminderend concentraat

€ 52,00 50 ml
€ 1.040,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
EXPERTS Dr. Grandel Perfection BB BB Cream met SPF 20 voor een natuurlijke teint

DR. GRANDEL

EXPERTS

Perfection BB

BB Cream met SPF 20 voor een natuurlijke teint

€ 36,00 50 ml
€ 720,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE EXCELLENCE Dr. Grandel Hyaluron Advanced+ ampul 15 ml Met 10-voudig Hyaluron complex tegen rimpels

DR. GRANDEL

AMPOULE EXCELLENCE

Hyaluron Advanced+ ampul 15 ml

Met 10-voudig Hyaluron complex tegen rimpels

€ 40,90 5 x 3 ml
€ 2.726,67 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
BEAUTYGEN Dr. Grandel Renew Body Verjongende lichaamsverzorging

DR. GRANDEL

BEAUTYGEN

Renew Body

Verjongende lichaamsverzorging

€ 47,00 200 ml
€ 235,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
TIMELESS Dr. Grandel Retinol Balm 24-uurs Retinol verzorgende balm voor alle huidtypes

DR. GRANDEL

TIMELESS

Retinol Balm

24-uurs Retinol verzorgende balm voor alle huidtypes

€ 74,00 50 ml
€ 1.480,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
NUTRI SENSATION Dr. Grandel Eye Cream & Mask Oogverzorging en oogmasker

DR. GRANDEL

NUTRI SENSATION

Eye Cream & Mask

Oogverzorging en oogmasker

€ 40,00 20 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HIGH EXCELLENCE Dr. Grandel The Face & Eye Serum Anti-aging gezicht- en oogserum met Multiplex Hyaluron

DR. GRANDEL

HIGH EXCELLENCE

The Face & Eye Serum

Anti-aging gezicht- en oogserum met Multiplex Hyaluron

€ 132,00 30 ml
€ 4.400,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
TIMELESS Dr. Grandel Serum Egaliserend, verfijnend werkstofserum

DR. GRANDEL

TIMELESS

Serum

Egaliserend, verfijnend werkstofserum

€ 60,00 30 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hydro Active Ampul Gladmakende en hydraterende ampul

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hydro Active Ampul

Gladmakende en hydraterende ampul

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL cosmetica
Ontdek in ons professionele assortiment onder andere gezichtsreiniging, crèmes en verzorgingsproducten met Hyaluron, unieke ampullen en effectieve anti-aging producten. Deze zijn te vinden in de series van Hydro Active, Timeless, Beautygen en nog veel meer. DR. GRANDEL cosmetica gaat systematisch op de individuele behoeftes van huidtype en huidtoestand in.

Made in Germany
Kwaliteit made in Augsburg - een predikaat, welke de onderneming van de stad Augsburg toegekend kreeg en daarmee de buitengewone product- en dienstverleningskwaliteit waardeert. Ontdek de innovatieve DR. GRANDEL cosmetica en verzorgingsproducten, geproduceerd in Duitsland!

Perfect afgestemde verzorging
Effectieve en dicht bij de natuur staande cosmetica, ontwikkelt in eigen laboratorium met inzet van de meest moderne technologie. Daarmee biedt DR. GRANDEL cosmetica de perfect gecoördineerde huidverzorging voor elk gewenste resultaat. Overtuig uzelf van de uitgekozen werkstoffen uit de natuur en innovatieve formules met de beste compatibiliteit en merkbare betrouwbaarheid.

Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.