• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

DR. GRANDEL
CLEANSING
Alpha Effect AHA-Peeling 20
Verfijnende fruitzuur peeling

Milde AHA-peeling met 5 % fruitzuur

DR. GRANDEL Herfst Weken: Bij aankoop van een geselecteerd actieproduct ontvangt u de DR. GRANDEL BEAUTYGEN Renew II 10 ml gratis.*
*Deze actie is van 1 oktober t/m 3 november 2026 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
41626
Inhoud
30 ml
Basisprijs
€ 1.433,33 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396416265
€ 43,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

DR. GRANDEL Alpha Effect AHA-Peeling 20 is een milde fruitzuurpeeling.

Dankzij de aanwezige fruitzuren peelt de gelachtige formule effectief. Tegelijkertijd wordt de huid verfijnd en worden oneffenheden verminderd.

Het effect van de DR. GRANDEL AHA-peeling: een schoon en fris huidgevoel.

Verpakking: Pipettenflesje

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: CLEANSING
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté, handen
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), droge huid, voor ieder huidtype
Producttype: reiniging, unisex, peeling
Werking: gladmaken, lijntjes en rimpeltjes verminderen, verfijnen
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com
Opgelet: AUGENKONTAKT VERMEIDEN. Während einer Kuranwendung von Alpha Effect ist tagsüber unbedingt AUF AUSREICHEND SONNENSCHUTZ zu achten. NICHT VERWENDEN BEI IRRITIERTER HAUT UND NACH HAARENTFERNUNG.

DR. GRANDEL Alpha Effect komt het beste tot zijn recht tijdens de verzorgingsroutine in de avond.

Reinig uw gezicht, hals en décolleté grondig en droog de huid goed af. Geef twee pipettevullingen op de handpalm en breng de gelachtige textuur met de vingertoppen van de andere hand aan op het gezicht en hals. Vermijd de huid rondom de ogen en lippen.

De huid kan na het gebruik licht prikkelend aanvoelen, dit is normaal bij AHA-toepassingen.

Laat DR. GRANDEL AHA-peeling 10 minuten inwerken. De peeling hoeft niet te worden afgewassen. Na de inwerktijd de aansluitende DR. GRANDEL verzorging aanbrengen.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Citric Acid, Sodium Lactate, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Alcohol, Malic Acid, Lecithin, Tocopherol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Melkzuur staat niet alleen bekend om zijn peelingeffect, maar vooral om zijn hoge huidvriendelijkheid en kan ook een kalmerend en harmoniserend effect op de huid hebben. Dit fruitzuur (AHA) komt voor in ons lichaam (natuurlijk stofwisselingsproduct) en in groente (bijv. tomaten), maar ook in zuivelproducten.

Appelzuur ontwikkelt een peeling-effect op de huid en verfijnt het huidreliëf. Dit fruitzuur is liposomaal ingekapseld, waardoor de peelende werking geleidelijk vrijkomt. In de natuur komt het voor in verschillende fruitsoorten, zoals peren en druiven.

Citroenzuur vertoont naast het peelingeffect en de verfijnende eigenschappen voor de huid ook een verhelderende werking en vermindert pigmentgerelateerde onregelmatigheden. Het is het fruitzuur (AHA) met het hoogste natuurlijke voorkomen, niet alleen in fruit en groente, maar ook in naaldhout, zwammen, wijn en zelfs melk.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

CLEANSING

Soft Tonic

Mild gezichtswater

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Cleansing Milk

Milde gezichtsreinigingsmelk

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
CLEANSING Dr. Grandel Gentle Cleansing Balm Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

DR. GRANDEL

CLEANSING

Gentle Cleansing Balm

Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

€ 20,90 75 ml
€ 278,67 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.