Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

PHYRIS
SPICEUP
Eye Cream
Gladmakende oogcrème

Rijke oogverzorging met Meadowflower Extract en Szechuan Pepper

SPICEup Actie: Bij aankoop van een geselecteerd actieproduct ontvangt u de PHYRIS SPICEup Light Cream 20 ml gratis.*
*Deze actie is van 2 september t/m 30 september 2026 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
7215
Inhoud
20 ml
Basisprijs
€ 1.995,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072152
€ 39,90
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Smoothness. Invigoration. Youthfulness - de mysterieuze kracht van kruiden! De gladmakende oogcrème ontspant expressielijntjes en geeft de huid een rijk en aangenaam gevoel. De rijke, snel intrekkende formule van de SPICEup EYE CREAM bevat krachtige ingrediënten die doen denken aan een weelderige kruidenbazaar: Szechuan Pepper vermindert lijntjes en rimpeltjes en Meadowflower Extract minimaliseert tekenen van vermoeidheid door donkere kringen te verminderen. Voor een gladde en stralende oogcontour.

Verpakking: tube

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: SPICEUP
Gebruikersomgeving: ogen
Huidtype: voor ieder huidtype
Producttype: oogverzorging
Werking: Anti-Age, frisse uitstraling, gladmaken, lijntjes en rimpeltjes verminderen
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com
Opgelet: VERMIJD CONTACT MET DE OGEN.

Breng 's ochtends en 's avonds na de Reiniging en de SPICEup SOMI een hoeveelheid ter grootte van een erwt rond de ogen aan en masseer zachtjes in. 


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Silica, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract, Pentylene Glycol, Squalane, Propanediol, Cetearyl Alcohol, Hieracium Pilosella (Hawkweed) Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Oleyl Alcohol, Acmella Oleracea Extract, Xanthan Gum, Zanthoxylum Bungeanum Fruit Extract, Sodium Gluconate, Sodium Citrate, Caprylhydroxamic Acid, Citric Acid, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Limonene, Pinene, Linalool, Terpineol

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Dit extract van szechuanpeper heeft een ontspannend effect op mimische lijntjes en rimpeltjes, en heeft ook een harmoniserend en kalmerend effect. Hierdoor kan hij een gelijkmatiger huidbeeld en jeugdige uitstraling bevorderen.

Extracten van de weidebloem muizenoor (Hieracium pilosella) en het bekende madeliefje (Bellis perennis) verzachten sporen van vermoeidheid door donkere kringen onder de ogen te verminderen.

Plantaardige werkzame stof geëxtraheerd uit de parakers (Acmella oleracea). Ontspant de huid en maakt expressierimpeltjes glad met een onmiddellijk en duurzaam effect.

Plantaardige lipide (vloeibare was), die vooral bekend is om zijn stabiliteit en huidcompatibiliteit. Beschermt de huid en schenkt een verzorgd, aangenaam huidgevoel.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI

Hydraterende Aqua SOMI spray met Micro Hyaluron

€ 20,50 50 ml
€ 410,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
SPICEup Phyris SOMI Activerende werkstofprimer met co-enzym Q10

PHYRIS

SPICEUP

SOMI

Activerende werkstofprimer met co-enzym Q10

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
SPICEup Phyris Light Cream Lichte, vitaliserende en egaliserende 24-uurs crème

PHYRIS

SPICEUP

Light Cream

Lichte, vitaliserende en egaliserende 24-uurs crème

€ 59,00 50 ml
€ 1.180,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Refill Cream Hydraterende crème met Hyaluron

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
SMART NATURE Dr. Grandel Cream Natuurcosmetica crème tegen rimpels

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
ELEMENTS OF NATURE Dr. Grandel Regeneration Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.