• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

Filter

Merk

  • DR. GRANDEL COSMETICA
  • PHYRIS

Serie

  • Ampoule Excellence
  • Aquactive
  • Beautygen
  • Cleansing DR. GRANDEL
  • Cleansing PHYRIS
  • Elements of Nature
  • Experts
  • Eye Zone
  • Forest
  • High Excellence
  • Hydro Active
  • Hydro Lipid
  • Luxesse
  • Nutri Sensation
  • Pro Collagen
  • Professional Collection
  • Re
  • See Change
  • Skin Control
  • Smart Nature
  • Somi
  • Spiceup
  • Timeless
  • Vitamin Infusion

Gebruikersomgeving

  • gezicht
  • hals en decolleté
  • handen
  • lichaam
  • lippen
  • ogen

Leeftijd

  • tot 25
  • vanaf 25
  • vanaf 35
  • vanaf 45
  • vanaf 55
  • vanaf 65
  • vanaf 75

Huidtype

  • droge huid
  • gemengde huid (oleosa)
  • gemengde huid (sicca)
  • normale huid
  • vette huid (oleosa)
  • vette huid (sicca)
  • voor ieder huidtype

Werking

  • Anti-Age
  • contouren versterken
  • couperose verminderen
  • frisse uitstraling
  • gevoelige huid verzorgen
  • gladmaken
  • herleven
  • hydrateren
  • jeuk verlichten
  • kalmeren
  • koelen
  • lijntjes en rimpeltjes verminderen
  • matteren
  • ontspannen
  • onzuivere huid reinigen
  • pigmentatie vlekken verminderen
  • regenereren
  • revitaliseren
  • rimpeltjes opvullen
  • roodheid verminderen
  • SPF 20
  • straktrekken
  • verfijnen
  • verfrissend
  • versterken & beschermen
  • voeden
  • zachte reiniging

Producttype

  • 24 uurs verzorging
  • ampul
  • concentraat/serum
  • decolletéverzorging
  • getinte dagcrème
  • hand- en nagelverzorging
  • lichaamsverzorging
  • masker
  • nachtverzorging
  • oogverzorging
  • peeling
  • primer
  • reiniging
  • unisex
  • zonbescherming
Geselecteerde filters

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Night Serum

Olieserum voor de nacht

€ 46,00 30 ml
€ 1.533,33 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
TIMELESS Dr. Grandel Eye & Lip Verstevigende verzorging voor de oog- en lipcontour

DR. GRANDEL

TIMELESS

Eye & Lip

Verstevigende verzorging voor de oog- en lipcontour

€ 53,00 15 ml
€ 3.533,33 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

PRO COLLAGEN

Cream

Crème zonder dierlijk collageen

€ 60,90 50 ml
€ 1.218,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
EXPERTS Dr. Grandel Purifying Cream Gel Verzorgingsgel voor de onzuivere huid

DR. GRANDEL

EXPERTS

Purifying Cream Gel

Verzorgingsgel voor de onzuivere huid

€ 35,00 50 ml
€ 700,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HIGH EXCELLENCE Dr. Grandel The Eye Cream Anti-aging oogverzorging

DR. GRANDEL

HIGH EXCELLENCE

The Eye Cream

Anti-aging oogverzorging

€ 81,50 15 ml
€ 5.433,33 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
PRO COLLAGEN Dr. Grandel Cream Rich Egaliserende crème met een rijke textuur

DR. GRANDEL

PRO COLLAGEN

Cream Rich

Egaliserende crème met een rijke textuur

€ 60,90 50 ml
€ 1.218,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE EXCELLENCE

Hyaluron Advanced+ Ampulle

Met 10-voudig Hyaluron complex tegen rimpels

€ 25,50 3 x 3 ml
€ 2.833,33 pro 1 l
Beschikbaar

Nieuwsbrief

Ervaar als eerste over nieuwe producten en acties.

Abonneren

DR. GRANDEL

BEAUTYGEN

Renew II² velvet touch

Verjongende crème voor de droge huid

€ 85,00 50 ml
€ 1.700,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

LUXESSE

Vision Face Lift

Werkstoff enelixer met 3-voudig anti-agingeffect

€ 68,00 15 ml
€ 4.533,33 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Moisture Flash Ampul Hydraterende ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Moisture Flash Ampul

Hydraterende ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Power Jelly Hyaluron gel voor het gezicht

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Power Jelly

Hyaluron gel voor het gezicht

€ 44,00 50 ml
€ 880,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel SOS Ampul Kalmeert de geïrriteerde huid en vermindert roodheid

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

SOS Ampul

Kalmeert de geïrriteerde huid en vermindert roodheid

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
EXPERTS Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

EXPERTS

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00 50 ml
€ 880,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
FoREST Phyris Rich Cream Regenererende gezichtscrème met rijke textuur

PHYRIS

FOREST

Rich Cream

Regenererende gezichtscrème met rijke textuur

€ 54,90 50 ml
€ 1.098,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

TIMELESS

Retinol Balm

24-uurs Retinol verzorgende balm voor alle huidtypes

€ 74,00 50 ml
€ 1.480,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Enzyme Peeling

Milde enzympeeling voor alle huidtypes

€ 32,50 30 g
€ 1.083,33 pro 1 kg
Op zijn vroegst beschikbaar in 2 weken
ACTIE
TIMELESS Dr. Grandel Balancing Cream Matterende anti-aging 24-uursverzorging

DR. GRANDEL

TIMELESS

Balancing Cream

Matterende anti-aging 24-uursverzorging

€ 80,00 50 ml
€ 1.600,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SeeCHANGE Phyris Collagen Rich Cream Rijke gezichtscrème met Collageen

PHYRIS

SEECHANGE

Collagen Rich Cream

Rijke gezichtscrème met Collageen

€ 83,50 50 ml
€ 1.670,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE EXCELLENCE

Hyaluron Advanced+ ampul 15 ml

Met 10-voudig Hyaluron complex tegen rimpels

€ 40,90 5 x 3 ml
€ 2.726,67 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

FOREST

Elixir

Vitaliserend, egaliserend Beauty Elixer

€ 41,50 30 ml
€ 1.383,33 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
CLEANSING Dr. Grandel Ferment Peeling Enzym-peeling in poedervorm

DR. GRANDEL

CLEANSING

Ferment Peeling

Enzym-peeling in poedervorm

€ 34,50 30 gr
€ 1.150,00 pro 1000 gr
Beschikbaar
ACTIE
FoREST Phyris Eye Gel Koelende ooggel

PHYRIS

FOREST

Eye Gel

Koelende ooggel

€ 38,50 20 ml
€ 1.925,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
AMPOULE EXCELLENCE Dr. Grandel Epigen Advanced+ Met epigenetisch effect

DR. GRANDEL

AMPOULE EXCELLENCE

Epigen Advanced+

Met epigenetisch effect

€ 25,50 3 x 3 ml
€ 2.833,33 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.