Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
AQUACTIVE
Hyaluron Hands
Hyaluron handcrème

Hyaluron handverzorging voor intensieve hydratatie.

Artikelnr.
7207
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 318,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072077
€ 15,90
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Dé hydratatieboost voor de dorstige huid. Droge handen? De Hyaluron handcrème voorziet droge handen van een extra portie vocht. De romige formule met Almond Oil geeft de huid de nodige verzorging.  Micro Hyaluron zorgt voor een intensieve hydratatie en een andere werkzame stof vermindert bovendien overpigmentatie. Aquatische geuren voeren u mee naar een waterval in de bergen en laten u dromen van een sprong in het koele water. De handcrème AQUActive HYALURON HANDS gaat pigmentvlekken tegen, trekt snel in en hydrateert intensief voor fluweelzachte handen.

Verpakking: tube

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: AQUACTIVE
Gebruikersomgeving: handen
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, droge huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), voor ieder huidtype
Producttype: hand- en nagelverzorging
Werking: hydrateren, gladmaken, pigmentatie vlekken verminderen
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Beide handen en nagelriemen verzorgen met een hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot, naar persoonlijke behoefte.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Propylheptyl Caprylate, Cetearyl Alcohol, Methylpropanediol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Silica, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Hyaluronic Acid, Phenylpropanol, Xanthan Gum, Biotin, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Saccharide Isomerate, Phenoxyethanol, Acetyl Cedrene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalyl Acetate, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Dimethyl Phenethyl Acetate, Linalool, Citronellol, Geraniol, Pinene, Vanillin, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Laagmoleculair hyaluronzuur. Dankzij het lage molecuulgewicht heeft Micro Hyaluron het vermogen om dieper in de huid door te dringen en haar zelfs in de diepte van vocht te voorzien. Het kan in de huid geabsorbeerd worden en water opslaan in het bindweefsel. De huid wordt strakker en rimpels worden afgezwakt.

Waardevolle olie, gewonnen uit de zaden van de zoete amandel. Deze olie heeft een intensief gladmakende, versterkende en hydraterende werking.

Mariene polysacharide (meervoudige suikermolecule). Vermindert overmatige melaninesynthese, die veroorzaakt wordt door externe, stressvolle omgevingsfactoren.

Hyaluronachtig extract verkregen uit de witte fungus. Het legt zich als een net van vocht op het huidoppervlak, maakt de huid glad, hydrateert intensief en voorziet de huid bovendien van waardevolle mineralen.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
LIMITED
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Tinted Moisturizer 50 ml Getinte, hydraterende verzorging met SPF 25

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Tinted Moisturizer 50 ml

Getinte, hydraterende verzorging met SPF 25

€ 40,00 50 ml
€ 800,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Collagen Boost Ampul Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Refill Cream Hydraterende crème met Hyaluron

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
ACTIE
ELEMENTS OF NATURE Dr. Grandel Regeneration Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.