Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop

Filter

Merk

  • DR. GRANDEL COSMETICA
  • PHYRIS

Serie

  • Aquactive
  • Beautygen
  • Blossom
  • Cleansing DR. GRANDEL
  • Cleansing PHYRIS
  • Elements of Nature
  • Experts
  • Eye Zone
  • Forest
  • Hydro Active
  • Luxesse
  • Professional Collection
  • Puricode
  • Skin Control
  • Smart Nature
  • Somi
  • Spiceup
  • Time Release
  • Triple A
  • Vitamin Infusion

Leeftijd

  • tot 25
  • vanaf 25
  • vanaf 35
  • vanaf 45
  • vanaf 55
  • vanaf 65
  • vanaf 75

Gebruikersomgeving

  • gezicht
  • hals en decolleté
  • handen
  • lichaam
  • ogen

Huidtype

  • droge huid
  • gemengde huid (oleosa)
  • gemengde huid (sicca)
  • normale huid
  • vette huid (oleosa)
  • vette huid (sicca)
  • voor ieder huidtype

Werking

  • Anti-Age
  • contouren versterken
  • couperose verminderen
  • frisse uitstraling
  • gladmaken
  • herleven
  • hydrateren
  • kalmeren
  • koelen
  • lijntjes en rimpeltjes verminderen
  • matteren
  • ontspannen
  • onzuivere huid reinigen
  • pigmentatie vlekken verminderen
  • regenereren
  • revitaliseren
  • rimpeltjes opvullen
  • roodheid verminderen
  • SPF 20
  • SPF 25
  • SPF 30
  • straktrekken
  • verfijnen
  • verfrissend
  • versterken & beschermen
  • voeden
  • zachte reiniging

Producttype

  • 24 uurs verzorging
  • after sun
  • ampul
  • concealer
  • concentraat/serum
  • dagverzorging
  • getinte dagcrème
  • hand- en nagelverzorging
  • lichaamsverzorging
  • nachtverzorging
  • oogverzorging
  • primer
  • reiniging
  • toner
  • unisex
  • zonbescherming
Geselecteerde filters

DR. GRANDEL

EXPERTS

Sun Expert Face Cream SPF 50

Lichte zonbeschermingscrème

€ 37,00 50 ml
€ 740,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Hydro Tonic

Hydraterende gezichtstonic

€ 24,50 200 ml
€ 122,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Cleansing Mousse

Crèmig lichte reinigingsmousse

€ 24,50 75 ml
€ 326,67 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

FOREST

Light Cream

Lichte gezichtscrème voor meer hydratatie

€ 54,90 50 ml
€ 1.098,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

EXPERTS

Sun Face Fluid SPF 30

Zeer lichte zonbescherming fluid

€ 37,00 50 ml
€ 740,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Body

Hyaluron Bodylotion

€ 20,00 150 ml
€ 133,33 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Power Jelly

Hyaluron gel voor het gezicht

€ 44,00 50 ml
€ 880,00 pro 1 l
Beschikbaar

Nieuwsbrief

Ervaar als eerste over nieuwe producten en acties.

Abonneren

PHYRIS

LUXESSE

Silk

3-voudig anti-agingeffect voor de vochtarme huid

€ 113,90 50 ml
€ 2.278,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Micell Liquid

Micellaire gezichtsreiniging

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Light Cream

Lichte gezichtscrème

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI

Hydraterende Aqua SOMI spray met Micro Hyaluron

€ 20,50 50 ml
€ 410,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Hands

Hyaluron handcrème

€ 15,90 50 ml
€ 318,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

EYE ZONE

Golden Gel

Gladmakende ooggel voor intensieve hydratatie

€ 35,50 15 ml
€ 2.366,67 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

FOREST

Gel Cream

Frisse, matterende gel-crème

€ 54,90 50 ml
€ 1.098,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
PURICODE Dr. Grandel Purifying Cream Gel Verzorging voor de vettere huid met onzuiverheden

DR. GRANDEL

PURICODE

Purifying Cream Gel

Verzorging voor de vettere huid met onzuiverheden

€ 33,00
€ 23,10 50 ml
€ 462,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Gel

Verzorgende gel voor het gezicht

€ 38,50 50 ml
€ 770,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Milky Cleanser

Zachte reinigingsmelk voor de veeleisende, droge huid

€ 24,50 200 ml
€ 122,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

BLOSSOM

Light Cream SPF 20

Lichte gezichtscrème met SPF 20

€ 76,50 50 ml
€ 1.530,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

BEAUTYGEN

Renew I¹ silky touch

Verjongende 24-uursverzorging

€ 85,00 50 ml
€ 1.700,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

TRIPLE A

Retinol Eye Cream

Vermindert lijntjes en rimpeltjes rond de ogen

€ 45,00 20 ml
€ 2.250,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Eye

Oogverzorging met hyaluron

€ 36,50 20 ml
€ 1.825,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Fresh Tonic

Verfrissende gezichtstonic

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
VITAMIN INFUSION Dr. Grandel Eye Egaliserende ooggel

DR. GRANDEL

VITAMIN INFUSION

Eye

Egaliserende ooggel

€ 40,00
€ 28,00 20 ml
€ 1.400,00 pro 1 l
Beschikbaar

Lichte zomerse verzorging voor uw huid
Ontdek crèmes en verzorging, die uw huid in de zomer goed doen: van verfrissende gezichtsgel tot aan ooggel van de DR. GRANDEL Serie Vitamin Infusion met fruit fruitextracten tot aan zomers lichte Hydro Active hydraterende verzorging tot aan zonnebescherming met UV-bescherming voor het gezicht.

Verfrissende zomer cosmetica
Drinkt u genoeg water? Bij warme temperaturen moet u uw lichaam van binnen en van buiten hydrateren. Verwen uw huid met een geschikte vochtinbrengende crème. Ontdek zomerse huidverzorging met lichte texturen en verzachtende ingrediënten. Onze verfrissende tip voor warme dagen: de verkoelende face & body splash sprays van DR. GRANDEL.

Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.