Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop

DR. GRANDEL
SMART NATURE
Light Cream
Lichte gezichtscrème

Gladmakende en regenererende 24-uursverzorgingscrème

Artikelnr.
41885
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 860,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396418856
€ 43,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De DR. GRANDEL SMART NATURE Light Cream is een gecertificeerd natuurcosmetica product met de natuurlijke kracht van haver. De Light Cream is voor de normale tot vette huid geschikt en hydrateert de huid. De lichte textuur laat de huid zacht en gevoed aanvoelen. De Light Cream maakt de huid glad en vermindert zichtbaar rimpels dankzij het Oat Repair Extract. De SMART NATURE Light Cream met Meadowfoam Seed Oil beschermt de huid tegen vochtverlies. Bovendien wordt de huidbarrière ondersteund en worden huidverouderingsprocessen vertraagd. De 24-uurs verzorgende crème zorgt voor een gladde, geregenereerde huid. Vegan recept. 99,2% natuurlijke oorsprong in het totale product.

Werking van de DR. GRANDEL SMART NATURE Light Cream in een overzicht

  • Voor de normale tot vette huid geschikt
  • Hydrateert de huid
  • Maakt de huid glad
  • Vegan recept

Verpakking: Tube

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: SMART NATURE
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: vette huid (oleosa), normale huid, gemengde huid (oleosa)
Producttype: 24 uurs verzorging, dagverzorging
Werking: hydrateren, gladmaken, versterken & beschermen
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com

Breng ‘s morgens en ‘s avonds, een hoeveelheid crème ter grootte van een hazelnoot aan na de reiniging met de Smart Nature Cleansing Gel en na het aanbrengen van een passende oogverzorging Smart Nature Eye Cream aan op gezicht, hals en decolleté.


INCIS

Aqua (Water), Isoamyl Laurate, Glycerin, Pentylene Glycol, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Parfum (Fragrance), Prunus Domestica (Plum) Seed Oil, Caprylyl Glycol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Lysolecithin, Sclerotium Gum, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Pullulan, Avena Strigosa Seed Extract, Sodium Stearoyl Glutamate, Lecithin, Propanediol, Glyceryl Caprylate, Tocopherol, Silica, Citric Acid, Potassium Sorbate

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Haverolie-extract met ceramiden en fosfolipiden heeft een positief effect op het TEWL (transepidermaal waterverlies) en verhoogt de hydratatie van de huid. Het versterkt de barrièrefunctie en vermindert de rimpeldiepte.

Werkzame stof met het extract van zwarte haver (Avena strigosa) als hoofdbestanddeel, ondersteund door lecithine, om de hydratatie van de huid te verhogen.

Haverpitolie is een natuurlijke antioxidans. Ze heeft een verzorgende werking op de huid. Daarnaast ondersteunt ze de barrièrefuncties dankzij de Ceramides die ze bevat. Ze vertraagt de huidverouderingsprocessen en heeft een harmoniserende werking.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE EXCELLENCE Dr. Grandel Hyaluron Advanced+ ampul 15 ml Met 10-voudig Hyaluron complex tegen rimpels

DR. GRANDEL

AMPOULE EXCELLENCE

Hyaluron Advanced+ ampul 15 ml

Met 10-voudig Hyaluron complex tegen rimpels

€ 40,90 5 x 3 ml
€ 2.726,67 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
TIMELESS Dr. Grandel Retinol Balm 24-uurs Retinol verzorgende balm voor alle huidtypes

DR. GRANDEL

TIMELESS

Retinol Balm

24-uurs Retinol verzorgende balm voor alle huidtypes

€ 74,00 50 ml
€ 1.480,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Collagen Boost Ampul Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Refill Cream Hydraterende crème met Hyaluron

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
SMART NATURE Dr. Grandel Cream Natuurcosmetica crème tegen rimpels

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
LIMITED
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Tinted Moisturizer 50 ml Getinte, hydraterende verzorging met SPF 25

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Tinted Moisturizer 50 ml

Getinte, hydraterende verzorging met SPF 25

€ 40,00 50 ml
€ 800,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.