• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
CLEANSING
Micell Liquid
Micellaire gezichtsreiniging

Reinigingswater voor een zacht huidgevoel

Artikelnr.
7245
Inhoud
200 ml
Basisprijs
€ 94,50 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072459
€ 18,90
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Micellaire gezichtsreiniging PHYRIS Micell Liquid, het All-in-One reinigingsproduct. Terwijl de micellentechnologie in het reinigingswater make-up en vuildeeltjes op milde wijze van de huid verwijdert, zorgt het plantaardige werkstofcomplex ook voor een diepe reiniging van de poriën. Het reinigingswater is vrij van geur- en kleurstoffen.

PHYRIS Micell Liquid - voor een zacht huidgevoel. 

Verpakking: Pompfles

De GRANDEL professionele tip: 

Ook ideaal voor onderweg, omdat de PHYRIS Micell Liquid ook zonder water gebruikt kan worden.

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: CLEANSING
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), droge huid, voor ieder huidtype
Producttype: reiniging, unisex
Werking: zachte reiniging
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Breng ongeveer 5 pompjes aan op een wattenschijfje en reinig de huid daarmee (de hoeveelheid is afhankelijk van de intensiteit van de make-up).


INCIS

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Sorbitan Oleate Decylglucoside Crosspolymer, Propanediol, Sodium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Pantolactone, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Bioflavonoids, Citric Acid

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Zeer kleine, wasactieve deeltjes (capillair-actieve stofcapsules) gemaakt van hernieuwbare grondstoffen, die alle soorten vuildeeltjes inkapselen en zo zonder residu kunnen verwijderen. Lipidehoudende stoffen die in b.v. make-upproducten voorkomen, worden ook effectief en voorzichtig verwijderd.

Complex van secundaire plantenstoffen uit citrusvruchten, broccoli en aloë vera. Dit reinigt en verfijnt de poriën. De antioxiderende eigenschappen beschermen de huid ook tegen schadelijke stoffen en stressvolle milieu-invloeden.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

CLEANSING

Hydro Tonic

Hydraterende gezichtstonic

€ 24,50 200 ml
€ 122,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

AHA Peeling 5%

AHA Peeling met 5% fruitzuur

€ 43,00 30 ml
€ 1.433,33 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

CLEANSING

Foam Cleanser

Reinigingsschuim - gezicht zorgvuldig reinigen

€ 24,50 75 ml
€ 326,67 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.