• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
BLOSSOM
Eye Cream
Oogcrème voor alle huidtypes

Verjongende en regenererende oogcrème

Artikelnr.
7255
Inhoud
20 ml
Basisprijs
€ 2.450,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072558
€ 49,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De BLOSSOM EYE CREAM vermindert rimpels en verheldert donkere kringen onder de ogen. De oogcrème van PHYRIS is verrijkt met florale werkstoffen, waardoor de huid geregenereerd wordt en haar glans terug krijgt. De romige textuur trekt snel in en laat een verjongende en verzorgde oogcontour achter. De oogcrème is voor alle huidtypes geschikt en is daarnaast parfumvrij.

Rejuvenation. Regeneration. Ageless. Het ageless-effect voor de huid.

Verpakking: Tube

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: BLOSSOM
Gebruikersomgeving: ogen
Huidtype: voor ieder huidtype
Producttype: oogverzorging
Werking: Anti-Age, gladmaken, lijntjes en rimpeltjes verminderen, regenereren
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com
Opgelet: VERMIJD CONTACT MET DE OGEN.

Breng 's ochtends en 's avonds na het reinigen en het gebruik van BLOSSOM SOMI een hoeveelheid ter grootte van een erwt rond de ogen aan en masseer zachtjes in. 


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Silica, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract, Glyceryl Stearate, Jojoba Esters, Camellia Japonica Seed Oil, Hieracium Pilosella (Hawkweed) Extract, Propanediol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Citrate, Paeonia Lactiflora Root Extract, Polyglycerin-3, Althaea Rosea Flower Extract, Trehalose, Citric Acid, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Glyceryl Caprylate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Extracten van de weidebloem muizenoor (Hieracium pilosella) en het bekende madeliefje (Bellis perennis) verzachten sporen van vermoeidheid door donkere kringen onder de ogen te verminderen.

Extract uit de bloemen van de stokroos (Althea Rosea), dat de natuurlijke huidveroudering vertraagt door het zelfregeneratieve vermogen van de huidcellen te bevorderen. De diepte en het volume van de rimpels worden verminderd, de elasticiteit en dikte van de huid worden verbeterd en het algehele uiterlijk van de huid wordt verjongd.

Olie uit de zaden van de Japanse cameliabloem, met verzorgende eigenschappen en een positieve invloed op de hydratatie van de huid.

Pioenwortelextract (Paeonia Lactiflora) optimaliseert de energie-efficiëntie van cellen en verbetert daardoor de huidstructuur door de synthese van collageen en elastine te stimuleren. Het heeft een positief effect op de huiddichtheid.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

NIEUW
BLOSSOM Phyris SOMI Anti-Age fluid voor alle huidtypes

PHYRIS

BLOSSOM

SOMI

Anti-Age fluid voor alle huidtypes

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

BLOSSOM

Eye Cream

Oogcrème voor alle huidtypes

€ 49,00 20 ml
€ 2.450,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

BLOSSOM

Light Cream SPF 20

Lichte gezichtscrème met SPF 20

€ 76,50 50 ml
€ 1.530,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

BLOSSOM

Rich Cream

Rijke gezichtscrème

€ 76,50 50 ml
€ 1.530,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.