• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
LUXESSE
Oil
Anti-aging olie voor het gezicht

Verwennende gezichtsolie voor een mooie glow in het gezicht

Artikelnr.
7609
Inhoud
30 ml
Basisprijs
€ 3.116,67 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842076099
€ 93,50
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De luxueuze gezichtsolie met een compositie van verwennende oliën uit de passiebloem, monoi(Monoi de Tahiti), inca noot en koffiebonen laat een zijdezacht en luxueus gevoel achter op de huid.

Luxesse Oil overtuigt met een drievoudige anti-age werking, direct maar ook op korte en lange termijn:

  • Direct: de anti-aging olie verzorgt de huid met een intensieve hydratatie.
  • Kort: de olie vitaliseert en versterkt de huidbarriere
  • Lang: de olie vermindert de diepte van de rimpeltjes en verzorgt met een egale huid als resultaat.

Verpakking: Pipetflesje

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: LUXESSE
Gebruikersomgeving: hals en decolleté, gezicht
Huidtype: normale huid, droge huid, gemengde huid (sicca)
Producttype: gezichtsolie
Werking: Anti-Age, voeden
Rijkdom: rijk

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Na de gezichtsreiniging en Somi een halve pipet op gezicht, hals en decolleté aanbrengen. Laat het gebied rond de ogen vrij. Aansluitend een verzorgende crème aanbrengen.


INCIS

Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Squalane, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Coffea Arabica (Coffee) Seed Oil, Passiflora Edulis Seed Oil, Dimethyl Isosorbide, Tocopherol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Gardenia Taitensis Flower, Hexamethylindanopyran, Limonene, Vanillin, Hydroxycitronellal, Citrus Aurantium Peel Oil, Linalyl Acetate, Linalool, Pogostemon Cablin Oil, Pinene, Geraniol, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Olie uit de oliezaden van de Inca-noot (Plukenetia volubilis), die bijzonder rijk zijn aan essentiële vetzuren en zo de natuurlijke regeneratie- en barrièrefuncties van de huid ondersteunen en voor meer vitaliteit zorgen.

Olie van groene (ongebrande) koffiebonen met natuurlijke verzorgende eigenschappen. Verbetert het vochtgehalte van de huid en heeft een voedende werking. Voor een positieve invloed op de huidelasticiteit.

Vettig extract verkregen uit de bloesem van de Tahitiaanse tiarebloem. Vertaald betekent monoi-olie ‘geurige olie’. Deze geurige olie heeft een positief effect op de elasticiteit en de hydratatie van de huid. Voordat dit waardevolle extract gewonnen wordt, worden de Tiarebloesems enkele maanden geweekt in kokosolie (maceratieprocedé).

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.