Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
SKIN CONTROL
UV Add On 30 Fluid
Hydraterende fluid met UV-bescherming

Zonbeschermingfluid met SPF30 (hoog) voor alle huidtypes

Artikelnr.
7258
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 740,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072589
€ 37,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De PHYRIS UV Add On 30 Fluid beschermt de huid tegen UVA- en UVB-straling met zonbeschermingsfactor 30 (hoog). De zeer lichte, niet-vette textuur trekt snel in en laat een verzorgd huidgevoel achter.

De niet geparfumeerde fluid met korte- en lange hyaluronketens hydrateert de huid. De werkstof Ectoin voorkomt vroegtijdige, lichtgerelateerde huidveroudering. De gezichtsfluid kan over uw gebruikelijke huidverzorging aangebracht worden - Zonbescherming voor de huid, wanneer dit nodig is. 

PHYRIS UV Add On 30 Fluid eigenschappen in een overzicht:

  • zeer lichte zonbeschermingfluid met SPF 30 (hoog)
  • Hydraterend met dank aan tweevoudig Hyaluron
  • Met Ection tegen voortijdige, lichtgerelateerde huidveroudering
  • Niet vettig en parfumvrij

Verpakking: Dispenser

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: SKIN CONTROL
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté, handen
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), droge huid, voor ieder huidtype
Producttype: unisex, zonbescherming
Werking: hydrateren, SPF 30
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com
Opgelet: Ook al gebruikt u een zonnebrandcrème, blijf niet te lang in de zon. Vermijd de intense middagzon. Bescherm baby's en kleine kinderen altijd tegen direct zonlicht. Zelfs hoge zonbeschermingsfactoren bieden geen volledige bescherming tegen zonnestralen. Overmatige blootstelling aan de zon vormt een ernstig gezondheidsrisico.

Draag de zonbescherming na de verzorging en 30 minuten vóór geplande buitenactiviteiten op de aan licht blootgestelde huid aanbrengen (zie bijsluiter met tabel voor hoeveelheden). Herhaal indien nodig meerdere keren om de UV-bescherming te behouden, vooral nadat u in het water bent geweest.

Aantal pompjes:

Gezicht 5
Hals 3
Decolleté 6
De bescherming wordt aanzienlijk verminderd door een kleinere hoeveelheid te gebruiken.


INCIS

Aqua (Water), Dibutyl Adipate, Butylene Glycol, C12-15 Alkyl Benzoate, Polyglyceryl-6 Stearate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Glycerin, Diisopropyl Sebacate, Glyceryl Stearate, Silica, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, 1,2-Hexanediol, Sodium Stearoyl Glutamate, Polyglyceryl-6 Behenate, Ectoin, Arginine, Hydroxyacetophenone, Cetearyl Alcohol, Coco-Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Hydroxide

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Ectoin - Biotechnologisch geproduceerd, natuurlijk aminozuurderivaat met beschermende eigenschappen tegen milieu-invloeden.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

LIMITED
Skin Control Phyris BB Ultimate Beauty Balm All-in-one dagverzorging met SPF 20

PHYRIS

SKIN CONTROL

BB Ultimate Beauty Balm

All-in-one dagverzorging met SPF 20

€ 36,00 50 ml
€ 720,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
ACTIE
SMART NATURE Dr. Grandel Cream Natuurcosmetica crème tegen rimpels

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Refill Cream Hydraterende crème met Hyaluron

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
LIMITED
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Tinted Moisturizer 50 ml Getinte, hydraterende verzorging met SPF 25

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Tinted Moisturizer 50 ml

Getinte, hydraterende verzorging met SPF 25

€ 40,00 50 ml
€ 800,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.