Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

PHYRIS
SPICEUP
Rich Cream
Rijke, oplevende en egaliserende 24-uurs crème

Regenererende gezichtscrème met Szechuan Pepper, Curry Tree -en Turmeric extract

SPICEup Actie: Bij aankoop van een geselecteerd actieproduct ontvangt u de PHYRIS SPICEup Light Cream 20 ml gratis.*
*Deze actie is van 2 september t/m 30 september 2026 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
7177
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 1.180,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842071773
€ 59,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Regeneratie. Vitalisatie. Youthfulness - de mysterieuze kracht van kruiden! PHYRIS SPICEup RICH CREAM gaat contourverlies tegen en geeft de huid dankzij Shea Butter een fluweelzacht gevoel. De rijke 24-uurs gezichtscrème bevat krachtige bestanddelen die doen denken aan een weelderige kruidenbazaar: Szechuan Pepper vermindert lijntjes en rimpeltjes en werkt tegelijkertijd verzachtend en kalmerend. Curry Tree Extract verhoogt de elasticiteit van de huid, beschermt de elastinevezels en zorgt zo voor minder diepe rimpels en stevigere gezichtscontouren. Bovendien is de gezichtsverzorging verrijkt met Turmeric Extract en waardevolle Black Cumin Oil. Kruidige geuren prikkelen alle zintuigen en voeren u mee naar een mystieke wereld. Voor een gevitaliseerd, egaal huidbeeld en een jeugdige uitstraling.

Verpakking: Pot

GRANDEL tip: met de volgende stappen kunt u genieten van een geweldige beauty beleving.

1. Reiniging

2. SPICEup SOMI 

3. SPICEup GEL 2 OIL MASK

4. SPICEup SOMI

5. SPICEup GINGER SHOT gezichtsserum

6. SPICEup RICH CREAM/LIGHT CREAM

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: SPICEUP
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: normale huid, droge huid
Producttype: 24 uurs verzorging
Werking: gladmaken, contouren versterken, regenereren, herleven
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Gebruik SPICEup SOMI 's ochtends en 's avonds na het reinigen voor een nog betere werking. Breng vervolgens een bijpassend oogverzorgingsproduct en een hoeveelheid crème ter grootte van een hazelnoot op het gezicht, hals en decolleté aan.


INCIS

Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Squalane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrogenated Coco-Glycerides, Octyldodecanol, Pentylene Glycol, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Cetyl Alcohol, Oleyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Propanediol, Betaine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Zanthoxylum Bungeanum Fruit Extract, Xanthan Gum, Murraya Koenigii Stem Extract, Tocopherol, Bisabolol, Caprylhydroxamic Acid, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Nigella Sativa Seed Extract, Citric Acid, Limonene, Pogostemon Cablin Oil, Linalyl Acetate, Linalool, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Vanillin, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Pinene, Juniperus Virginiana Oil, Beta-Caryophyllene, Citrus Aurantium Peel Oil, Terpineol, Alpha-Terpinene, Parfum (Fragrance), CI 15985 (Yellow 6), CI 17200 (Red 33)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Deze buitengewone werkzame stof uit de stengels van de kerrieboom ondersteunt de elastinesynthese en zorgt zo voor meer huidelasticiteit, vermindert de diepte van rimpels en draagt bij aan stevigere gezichtscontouren.

Zwartekomijnolie is een vettig extract dat wordt verkregen door de zaden te macereren in zonnebloemolie. De olie optimaliseert de huidverzorging en helpt de huid zichzelf te beschermen, bijvoorbeeld door vochtreserves vast te houden.

Dit extract van szechuanpeper heeft een ontspannend effect op mimische lijntjes en rimpeltjes, en heeft ook een harmoniserend en kalmerend effect. Hierdoor kan hij een gelijkmatiger huidbeeld en jeugdige uitstraling bevorderen.

Squalaan is een vettige substantie, die sterk op de huideigen lipiden lijkt en daardoor bijzonder goed door de huid opgenomen wordt. Dit hoogwaardige lipide kan synthetisch gerepliceerd of uit planten geëxtraheerd worden en staat bekend om zijn verzorgende, beschermende en harmoniserende werking.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
ELEMENTS OF NATURE Dr. Grandel Regeneration Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Refill Cream Hydraterende crème met Hyaluron

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Collagen Boost Ampul Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.