• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
NIEUW & LIMITED

PHYRIS
TIME RELEASE
Collagen Filler 50 ml
Langdurig verbeterde stevigheid van de huid

Egaliserend en verstevigend Collagen Serum

Meer inhoud voor dezelfde prijs: Voor slechts een korte tijd kunt u de limited edition Serum van 50 ml kopen voor de prijs van het originele product!

Artikelnr.
7291
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 750,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072916
€ 37,50
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Het ultralichte PHYRIS TIME RELEASE Collagen Filler werkstofserum zorgt met maritiem collageen direct voor een gladde huidtextuur. De formule ondersteunt de natuurlijke collageen- en elastineproductie van de huid en verbetert langdurig de huidelasticiteit en stevigheid. Voor een gladde en verstevigde huid. Het Collagen Serum is geschikt voor alle huidtypes.

Werking van het PHYRIS Collagen Filler serum in een overzicht

  • Maakt de huid direct glad
  • Ondersteunt langdurig de huideigen collageensynthese
  • Maritiem collageen
  • Ondersteuning van de huidstevigheid

Verpakking: Pipettenflesje

     

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: TIME RELEASE
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: voor ieder huidtype
Producttype: concentraat/serum
Werking: gladmaken, contouren versterken
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Om de geselecteerde Beauty Reis te ondersteunen met extra huidversteviging, adviseren wij u, het Collagen Filler werkstofserum in uw verzorgingsroutine te integreren. Gebruik na een grondige reiniging een passende SOMI. Aansluitend een kleine hoeveelheid (1-2 pipetjes) van het werkstofserum aanbrengen op gezicht, hals en decolleté. Kort laten intrekken en de huid vervolgens met overige Beauty Reis verzorging behandelen.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Alcohol, AMPD-Isostearoyl Hydrolyzed Collagen, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Lactate, Carbomer, Lecithin, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Hydrolyzed Algin, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Soy Isoflavones, Maris Aqua (Sea Water), Chlorella Vulgaris Extract, Palmitoyl Pentapeptide-4, Phenoxyethanol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalyl Acetate, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance), CI 42090 (Blue 1), CI 15985 (Yellow 6), CI 47005 (Yellow 10)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Hydraterend viscollageen, gewonnen uit vishuid. Met de beste eigenschappen bij werkzaamheid en huidvriendelijkheid voor een soepele en gladde huid.

Plantaardige werkzame stof uit de sojaboon, liposomaal ingekapseld. Heeft een positief effect op de structuur en de stevigheid van de huid en verhoogt voelbaar haar vochtbindend vermogen.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

TIME RELEASE

Peptide Relax-Lift

Egaliserend en ontspannend anti-aging serum

€ 37,50 30 ml
€ 1.250,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

TIME RELEASE

Hyaluron Filler

Licht hydraterend serum met Hyaluron

€ 37,50 30 ml
€ 1.250,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

LUXESSE

Vision Eye Lift

Versterkende oogcrème met zwarte parel-extract

€ 68,00 15 ml
€ 4.533,33 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.