• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
NIEUW & LIMITED

PHYRIS
TIME RELEASE
Peptide Relax-Lift 50 ml
Egaliserend en ontspannend anti-aging serum

Peptides verminderen mimiekrimpeltjes en verbeteren langdurig de huidvernieuwing

Meer inhoud voor dezelfde prijs: Voor slechts een korte tijd kunt u de limited edition Serum van 50 ml kopen voor de prijs van het originele product!

Artikelnr.
7292
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 750,00 pro 1000
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842072923
€ 37,50
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Het egaliserende PHYRIS TIME RELEASE Peptide Relax-Lift werkstofserum ontspant de huid met Skin Relax Peptides en vermindert direct expressielijntjes. Fijne glanspigmenten zorgen voor een stralende, egale teint. Het serum met drievoudig Peptide stimuleert langdurig de huidvernieuwing. Voor een gladde en verjongde huid. Geschikt voor alle huidtypes.

Werking van de PHYRIS Peptide Relax-Lift Serum in een overzicht

  • Verjongt
  • Vermindert rimpels
  • Ontspant de huid
  • Stimuleert langdurig de huidvernieuwing

Verpakking: Pipettenflesje

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: TIME RELEASE
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: voor ieder huidtype
Producttype: concentraat/serum
Werking: ontspannen, gladmaken, lijntjes en rimpeltjes verminderen
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Om de geselecteerde Beauty Reis te ondersteunen met extra ontspanning, wordt het Peptide Relax-Lift  werkstofserum in de verzorgingsroutine geïntegreerd. Gebruik het Serum na de dagelijkse reiniging  en na het aanbrengen van uw SOMI. Breng aansluitend 1-2 pipetjes van het werkstofserum aan op gezicht, hals en decolleté. Laat het Serum kort intrekken en verzorg vervolgens uw huid met overige Beauty Reis producten.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Galactoarabinan, Sodium Polystyrene Sulfonate, Sorghum Bicolor Stalk Juice, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Disodium EDTA, Lecithin, Synthetic Fluorphlogopite, Sodium Hydroxide, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Alcohol, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate, Caprylyl Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Parfum (Fragrance), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 17200 (Red 33)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Peptide (eiwitbouwsteen) dat kan interageren met bepaalde eiwitten en zo de afschilfering van de huid ondersteunt. Het werkt dus als een biomimetische peeling. Het natuurlijke huidvernieuwingsproces wordt verbeterd en de huid ziet er gladder en gelijkmatiger uit.

Hexapeptide (eiwitbouwsteen met korte keten) met een ontspannende werking op de gezichtsuitdrukking voor een gladdere huid en een duidelijke vermindering van expressierimpeltjes.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

LUXESSE

Silk

3-voudig anti-agingeffect voor de vochtarme huid

€ 113,90 50 ml
€ 2.278,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

TIME RELEASE

Hyaluron Filler

Licht hydraterend serum met Hyaluron

€ 37,50 30 ml
€ 1.250,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

LUXESSE

Vision Face Lift

Werkstoff enelixer met 3-voudig anti-agingeffect

€ 68,00 15 ml
€ 4.533,33 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.