• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
NIEUW & LIMITED

PHYRIS
TRENDLINE
Cocooning Cream
Rijke verzorging voor de droge huid

Versterkende en beschermende 24-uurs verzorging met rijke textuur

Artikelnr.
7314
Inhoud
75 ml
Basisprijs
€ 345,33 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842073142
€ 25,90
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De rijke gezichtscrème van PHYRIS komt altijd van pas wanneer uw huid extra bescherming nodig heeft. 

Externe weersfactoren zoals vrieskou of wind kunnen de huid belasten en uitdrogen. De huid voelt dan trekkerig en ruw aan. Deze rijke crème verzorgt de huid met waardevolle lipiden en beschermt haar als een schild. Droge, ruwe huid krijgt met de Cocooning Cream haar welzijn terug.

Eigenschappen van de PHYRIS Cocooning Cream in een overzicht:

  • Limited edition
  • Rijke 24-uurs verzorging
  • Verzorgt de huid met waardevolle lipides
  • Geeft de huid een aangenaam gevoel

Verpakking: Tube

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: TRENDLINE
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, droge huid
Producttype: 24 uurs verzorging
Werking: hydrateren, gladmaken, versterken & beschermen
Rijkdom: rijk

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Gebruik de Cocooning Cream 's ochtends en 's avonds. Breng hiervoor na de gezichtsreiniging, en het aanbrengen van uw  SOMI en uw oogverzorging, een kleine hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot van de Cocooning Cream van PHYRIS aan op gezicht, hals en decolleté.


INCIS

Aqua (Water), Squalane, Octyldodecanol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Cetearyl Ethylhexanoate, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Magnesium Sulfate, Propanediol, Hydroxyacetophenone, Isopropyl Myristate, Polyglyceryl-3 Ricinoleate, Sorbitan Oleate, Sericin, Tocopherol, Alginic Acid, Citric Acid, Silanetriol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Vanillin, Linalyl Acetate, Linalool, Limonene, Pogostemon Cablin Oil, Geraniol, Citrus Aurantium Peel Oil, Dimethyl Phenethyl Acetate, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum (Fragrance), CI 19140 (Yellow 5)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Squalaan is een vettige substantie, die sterk op de huideigen lipiden lijkt en daardoor bijzonder goed door de huid opgenomen wordt. Dit hoogwaardige lipide kan synthetisch gerepliceerd of uit planten geëxtraheerd worden en staat bekend om zijn verzorgende, beschermende en harmoniserende werking.

Proteïnen (eiwitbouwstenen) gewonnen uit zijdevezels. Deze leveren en binden hydratatie en hebben ook een kalmerende werking, omdat ze een fijne en transparante beschermfilm vormen op het huidoppervlak.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.