• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
NIEUW & LIMITED

PHYRIS
TRENDLINE
Handscrub
Handpeeling met suikerkristallen

Egaliserende peeling voor zachte handen

Artikelnr.
7315
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 258,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842073159
€ 12,90
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Maak uzelf comfortabel en verwen uw huid met de Cocooning Handscrub van PHYRIS. De verzachtende peeling met fijne suikerkristallen verwijdert op milde wijze dode huidcellen. Hierdoor worden de handen soepel en voelt de huid verfijnd en zijdezacht aan. De luxueuze geur verwent de zintuigen en zorgt voor een bijzondere verzorgingservaring. Geschikt voor elk huidtype.

Eigenschappen van de PHYRIS Cocooning Handscrub in een overzicht:

  • Limited edition
  • Verzachtende handpeeling
  • Perfecte begeleider in de winter
  • Voor een zijdezacht huidgevoel

Verpakking: Tube

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: TRENDLINE
Gebruikersomgeving: handen, voeten
Huidtype: voor ieder huidtype
Producttype: hand- en nagelverzorging, voetpeeling, peeling
Werking: verfijnen, gladmaken
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com

Breng de PHYRIS Cocooning Handscrub op de droge handen aan en masseer deze met zachte, cirkelvormige bewegingen in. Was daarna grondig af met water.


INCIS

Sucrose, Glycerin, Aqua (Water), Pentylene Glycol, Decyl Glucoside, Polyglyceryl-10 Behenate/Eicosadioate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Caprylhydroxamic Acid, Propylene Glycol, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Fijne suikerkristallen voor een mechanische peeling op de huid.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel Winter Hand Intensief verzorgende wintercrème voor de handen

DR. GRANDEL

LIMITED

Winter Hand

Intensief verzorgende wintercrème voor de handen

€ 13,50 50 ml
€ 270,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

TIMELESS

Nourishing Cream

Rijke crème met anti-aging effect

€ 80,00 50 ml
€ 1.600,00 pro 1 l
Beschikbaar
HIGHLIGHT
HYDRO LIPID Dr. Grandel Supermoist Volle dagcrème voor de veeleisende huid

DR. GRANDEL

HYDRO LIPID

Supermoist

Volle dagcrème voor de veeleisende huid

€ 44,00 50 ml
€ 880,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

BEAUTYGEN

Renew Pearls

Verjongend en vochtinbrengend crèmeserum

€ 85,00 50 ml
€ 1.700,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.