• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

PHYRIS
EYE ZONE
Golden Cream & Mask
Zijdezachte oogcrème van PHYRIS

Rijke oogcrème van PHYRIS met fijne gouddeeltjes en anti-rimpel effect.

Artikelnr.
7005
Inhoud
15 ml
Basisprijs
€ 2.366,67 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4043842070059
€ 35,50
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Fijne gouddeeltjes in de oogcrème van PHYRIS verlenen de oogcontouren meer uitstraling. Het 2-in-1 product kan zowel als oogcrème en als masker gebruikt worden.
De Eye Cream & Mask van PHYRIS vermindert mimiekrimpeltjes rondom de ogen en dient dankzij depot hyaluron intensief vocht toe. De oogcrème van PHYRIS geeft met behulp van lavendelextract een glad huidbeeld en beschermt door hoogwaardige plantaardige oliën tegen negatieve weersinvloeden.
De oogcrème van PHYRIS garandeert een zijdezacht en soepel huidgevoel.

Verpakking: Dispenser

Tip van onze visagisten:
PHYRIS Golden Cream & Mask is ideaal als oogverzorging tijdens kille en natte wintermaanden. De rijke oliecomponenten zijn een uitstekende bescherming tegen koude.
 

Producteigenschappen

Merk: PHYRIS
Serie: EYE ZONE
Gebruikersomgeving: ogen
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, droge huid, vette huid (oleosa)
Producttype: oogverzorging, masker
Werking: contouren versterken, lijntjes en rimpeltjes verminderen, gevoelige huid verzorgen
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by PHYRIS Beauté GmbH, Munich, www.phyris.com
Opgelet: Niet in de ogen laten komen.

U kunt de oogcrème van PHYRIS zowel als crème of als masker gebruiken:

Gebruik als crème: 's Morgens en 's avonds een kleine hoeveelheid ter grootte van een parel aanbrengen op de gereinigde zone rond de ogen en zachtjes in de huid kloppen.

Gebruik als masker: 's Avonds een kleine hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot dekkend op de gereinigde en met een Somi geactiveerde huid rond het oog incl. de oogleden aanbrengen en een hele nacht laten inwerken.

LET OP: LAAT DE OOGCRÈME NIET IN DE OGEN KOMEN
 


INCIS

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol, Squalane, Glycerin, Isostearyl Hydroxystearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethicone, Hydrogenated Olive Oil Stearyl Esters, Glyceryl Stearate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Sucrose Palmitate, Phytosterols, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Xanthan Gum, Hesperidin Methyl Chalcone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Steareth-20, Sodium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Sorbitan Oleate, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Sodium Citrate, Lavandula Stoechas Extract, Dipeptide-2, Ascorbyl Palmitate, Glucose, CI 77480 (Gold), Palmitoyl Tetrapeptide-7, Carrageenan (Chondrus Crispus), Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Chlorhexidine Digluconate, Benzyl Alcohol, Vanillin, Dimethyl Phenethyl Acetate, Isoeugenyl Acetate, Parfum (Fragrance)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Hoogmoleculair hyaluronzuur, meerlagig (multi-lamellar) ingekapseld. Zo biedt deze hyaluronzuurvariant een depoteffect, voorziet de huid continu van hydratatie en voorkomt een trekkerig gevoel. De vochtdepots worden aangevuld en de hele hydratatieverdeling wordt verbeterd.

Fijnste goudpoeder, op basis van bladgoud met 14 karaat (985 fijnheid), voor de optische verbetering van oneffenheden en voor een gelijkmatigere uitstraling van de huid.

Natuurlijk extract uit de Spaanse lavendel. Maakt de huid glad door het huidoppervlak te ontspannen en door vroegtijdige rimpelvorming als gevolg van mimische belasting te verminderen. Expressierimpeltjes zijn verzacht en lijken minder diep.

Extract verkregen uit roodalg (Chondrus crispus), voor verstrakking en intensieve hydratatie door de aanmaak van een beschermende en ondersteunende moleculaire film in de bovenste huidlaag.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

PHYRIS

TRIPLE A

Retinol Cream Rich

Voor een veeleisende, droge huid

€ 73,50 50 ml
€ 1.470,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Bodycream Rudy Profumi Salento Gardenia, Raspberry, Jasmine

RUDY PROFUMI

Salento

Gardenia, Raspberry, Jasmine

€ 20,50 450 ml
€ 45,56 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

EYE ZONE

Golden Gel

Gladmakende ooggel voor intensieve hydratatie

€ 35,50 15 ml
€ 2.366,67 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SeeCHANGE Phyris Smoothing Cream Verjongt & maakt glad

PHYRIS

SEECHANGE

Smoothing Cream

Verjongt & maakt glad

€ 83,50
€ 58,45 50 ml
€ 1.169,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.