• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

DR. GRANDEL
TIMELESS
Revitalizing Cream
Egaliserende en versterkende gezichtscrème

24-uurs verzorgingscrème voor droge tot gecombineerde huid

Artikelnr.
41855
Inhoud
50 ml
Basisprijs
€ 1.600,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396418559
€ 80,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De DR. GRANDEL TIMELESS Revitalizing Cream is geschikt voor de droge tot gemengde huid. Met zijn gemiddelde textuur geeft het een soepel huidgevoel. De crème met een werkstofcombinatie van Beech Bud Extract en Ceramide verzacht lijntjes en rimpels en verbetert de celvernieuwing van de huid. Bovendien versterkt de anti-aging verzorging met Squalane de huid en beschermt deze tegen vochtverlies. Voor een gladde, gesterkte huid en een tijdloos mooie huid.

Werking van de DR. GRANDEL TIMELESS Revitalizing Cream in een overzicht

  • Maakt lijntjes en rimpeltjes glad
  • Verbetert de celvernieuwing
  • Beschermt de huid tegen vochtverlies
  • Voor een gladde, gesterkte huid

Verpakking: Pot

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: TIMELESS
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, droge huid
Producttype: 24 uurs verzorging
Werking: lijntjes en rimpeltjes verminderen, regenereren, revitaliseren
Rijkdom: medium

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com

Breng ‘s morgens en ‘s avonds, na de reiniging en na het aanbrengen van een passende oogverzorging, een hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot van de Revitalizing Cream aan op gezicht, hals en decolleté.


INCIS

Aqua (Water), Butylene Glycol, Squalane, Octyldodecanol, Decyl Oleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Isostearyl Isostearate, Propylheptyl Caprylate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Methyl Glucose Sesquistearate, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Fagus Sylvatica Bud Extract, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Carbomer, Coco-Glucoside, Sodium Lactate, Sodium Citrate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ceramide NG, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Cananga Odorata Oil/Extract, Linalyl Acetate, Terpineol, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Geranyl Acetate, Eugenol, Parfum (Fragrance), CI 15985 (Yellow 6)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Extract van jonge beukenscheuten, rijk aan vitamines, aminozuren, lipiden, mineralen en secundaire plantenstoffen (bijv. polyfenolen), die samen een indrukwekkend synergetisch effect ontwikkelen. De natuurlijke krachtpakketten met werkzame stoffen revitaliseren de stofwisselingsprocessen van de huid, bijvoorbeeld het zuurstofgehalte van de cellen, de celvernieuwing en de natuurlijke beschermingsmechanismen. Ze verminderen effectief vroegtijdige huidveroudering voor een glad en stralend huidbeeld.

Extract uit de zaden van de haverplant (Avena sativa), rijk aan eiwitten, flavonoïden en sporenelementen. Met harmoniserende en regenererende eigenschappen voor een gelijkmatig vitaal huidbeeld.

Squalaan is een vettige substantie, die sterk op de huideigen lipiden lijkt en daardoor bijzonder goed door de huid opgenomen wordt. Dit hoogwaardige lipide kan synthetisch gerepliceerd of uit planten geëxtraheerd worden en staat bekend om zijn verzorgende, beschermende en harmoniserende werking.

Speciale lipidemoleculen (sfingolipiden), die in de huid voorkomen, waar ze een hoofdbestanddeel van de natuurlijke intercellulaire substantie zijn. Ze maken de huid glad, beschermen haar tegen vochtverlies en ondersteunen haar weerstand, elasticiteit en veerkracht.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cleansing Gel

Zachte reinigingsgel

€ 21,90 75 ml
€ 292,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
TIMELESS Dr. Grandel Niacinamid Serum 24-uurs werkstofserum met 10% Niacinamid voor alle huidtypes

DR. GRANDEL

TIMELESS

Niacinamid Serum

24-uurs werkstofserum met 10% Niacinamid voor alle huidtypes

€ 80,00 30 ml
€ 2.666,67 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
TIMELESS Dr. Grandel Eye & Lip Verstevigende verzorging voor de oog- en lipcontour

DR. GRANDEL

TIMELESS

Eye & Lip

Verstevigende verzorging voor de oog- en lipcontour

€ 53,00 15 ml
€ 3.533,33 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.