• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
SALE

DR. GRANDEL
TIMELESS
Serum - oud design
Verfijnend verzorgingsconcentraat

Gladstrijkend, corrigerend en verfijnend

Uw prijsvoordeel: De TIMELESS Serum van DR. GRANDEL is nu met 30 % korting verkrijgbaar. Profiteer gemakkelijk zonder kortingscode, want de prijs is al voor u aangepast. (RRP € 60,00 ).

Artikelnr.
41206
Inhoud
30 ml
Basisprijs
€ 1.400,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396412069
€ 60,-
€ 42,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Zonder veel moeite strijkt dit serum de teint glad, werkt corrigerend en verfijnend. Behalve het extract van de beukenknop werken lamellair gebonden fruitzuurdepots, die de huid intensief vocht schenken.

De huid gaat er egaal en zichtbaar gladder uitzien. De innovatieve, exclusieve pipetdispenser vult bij het openen automatisch en geeft het kostbare serum met een druk op de knop vrij.

Verheug u op een serum voor een tijdloos mooie huid.

Verpakking: Pipetteerfles

Tip: Een exclusieve verzorgingscombinatie zou het afwisselend gebruik van TIMELESS Concentrate ’s morgens en TIMELESS Serum ’s avonds zijn. Als afsluitende verzorging is eveneens een verzorgende DR. GRANDEL crème van de TIMELESS serie aan te bevelen.

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: TIMELESS
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), droge huid, voor ieder huidtype
Producttype: concentraat/serum
Werking: Anti-Age, lijntjes en rimpeltjes verminderen
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com
Opgelet: DIT PRODUCT BEVAT HYDROXYZUREN. LET TIJDENS DE GEBRUIKSDUUR OP VOLDOENDE ZONBESCHERMING. NIET IN DE OGEN LATEN KOMEN.

Morgens en ’s avonds na het reinigen op gezicht, hals en decolleté aanbrengen en tot besluit een DR. GRANDEL verzorgingsproduct naar keuze aanbrengen.
 


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Galactoarabinan, Fagus Sylvatica Bud Extract, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Glycolic Acid, Disodium EDTA, Mica, Lactic Acid, Sodium Magnesium Silicate, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Geraniol, Citronellol, Vanillin, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalyl Acetate, Terpineol, Cananga Odorata Oil/Extract, Parfum (Fragrance), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Lamellair gebonden fruitzuurdepot voor een gecontroleerde peeling in milde dosis. Stimuleert de huidvernieuwing en heeft een verfijnend effect.

Extract van jonge beukenscheuten, rijk aan vitamines, aminozuren, lipiden, mineralen en secundaire plantenstoffen (bijv. polyfenolen), die samen een indrukwekkend synergetisch effect ontwikkelen. De natuurlijke krachtpakketten met werkzame stoffen revitaliseren de stofwisselingsprocessen van de huid, bijvoorbeeld het zuurstofgehalte van de cellen, de celvernieuwing en de natuurlijke beschermingsmechanismen. Ze verminderen effectief vroegtijdige huidveroudering voor een glad en stralend huidbeeld.

High Tech Pigments (mineraal en/of synthetisch), die rimpels optisch verminderen door lichtbreking en zorgen voor een Photoshop-effect.

Hoogmoleculair hyaluronzuur biotechnologisch gewonnen. Dit legt zich als een net van vocht op het huidoppervlak en zorgt voor een onmiddellijk gladmakend en intensief diep hydraterend effect.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

TIMELESS

Revitalizing Cream

Egaliserende en versterkende gezichtscrème

€ 80,00 50 ml
€ 1.600,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
TIMELESS Dr. Grandel Eye & Lip Verstevigende verzorging voor de oog- en lipcontour

DR. GRANDEL

TIMELESS

Eye & Lip

Verstevigende verzorging voor de oog- en lipcontour

€ 53,00 15 ml
€ 3.533,33 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
TIMELESS Dr. Grandel Décolleté Verstevigende hals- en decolleté crème

DR. GRANDEL

TIMELESS

Décolleté

Verstevigende hals- en decolleté crème

€ 48,00 50 ml
€ 960,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
TIMELESS Dr. Grandel Serum - oud design Verfijnend verzorgingsconcentraat

DR. GRANDEL

TIMELESS

Serum - oud design

Verfijnend verzorgingsconcentraat

€ 60,00
€ 42,00 30 ml
€ 1.400,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.