• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

DR. GRANDEL
CLEANSING
Ferment Peeling
Enzym-peeling in poedervorm

Milde enzym-peeling in poedervorm voor een diepgereinigd en verfrissend huidgevoel

DR. GRANDEL Herfst Weken: Bij aankoop van een geselecteerd actieproduct ontvangt u de DR. GRANDEL BEAUTYGEN Renew II 10 ml gratis.*
*Deze actie is van 1 oktober t/m 3 november 2026 geldig. Zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
41625
Inhoud
30 gr
Basisprijs
€ 1.150,00 pro 1000 gr
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396416258
€ 34,50
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De DR. GRANDEL Ferment Peeling komt na de gezichtsreiniging in actie en geeft de huid een poriëndiep gereinigd en fris huidgevoel en een gelijkmatig en verfijnd huidbeeld. De enzym peeling met het uit de papayavrucht gewonnen enzym Papain verwijdert verhoornde huidschilfertjes en gaat onzuiverheden tegen. 

Het fijnkorrelige peelingpoeder verandert dankzij het water in een luchtig schuim en zorgt zo voor een speciale reinigingservaring, zonder voelbare peelingdeeltjes.

DR. GRANDEL Ferment Peeling is ook geschikt voor de gevoelige en droge huid.

Verpakking: Glazen flesje

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: CLEANSING
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), droge huid, voor ieder huidtype
Producttype: reiniging, peeling
Werking: verfijnen
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com
Opgelet: NIET IN DE OGEN LATEN KOMEN.

Na de reiniging een halve theelepel met een beetje tonic of water in de hand opschuimen. Op gezicht, hals en decolleté aanbrengen en een paar minuten lichtjes masseren. Vervolgens 5 - 10 minuten laten inwerken en met de vingertoppen tussendoor bevochtigen. Met warm water zorgvuldig afwassen. NIET IN DE OGEN LATEN KOMEN.


INCIS

Microcrystalline Cellulose, Talc, Sodium Lauryl Phosphate, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Stearoyl Glutamate, Lauryl Betaine, Sodium Lauroyl Methylaminopropionate, Sodium Cocoyl Glutamate, Papain, Methylparaben

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Enzym dat van nature in relatief hoge concentraties voorkomt in de nog groenige schil en zaden van de papaja, maar ook synthetisch wordt geproduceerd. Het heeft een peelingeffect op de huid en ondersteunt het natuurlijke afschilferingsproces. Voor een glad en fijn huidoppervlak.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

NIEUW
CLEANSING Dr. Grandel Gentle Cleansing Balm Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

DR. GRANDEL

CLEANSING

Gentle Cleansing Balm

Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

€ 20,90 75 ml
€ 278,67 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Soft Tonic

Mild gezichtswater

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Cleansing Milk

Milde gezichtsreinigingsmelk

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.