• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

DR. GRANDEL
CLEANSING
Fresh Tonic
Verfrissende gezichtstonic

Verfijnend en verfrissend gezichtswat

Artikelnr.
41619
Inhoud
200 ml
Basisprijs
€ 124,50 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396416197
€ 24,90
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Voor de optimale gezichtsreiniging raden wij u aan Fresh Tonic van DR. GRANDEL te gebruiken. Het verfrissende gezichtswater geeft de huid ter afsluiting van de reiniging een schoon en helder huidgevoel en een fris en verfijnend huidbeeld. Ook geschikt voor de vette, onzuivere huid en gemengde huid.

DR. GRANDEL Fresh Tonic bevat alcohol en fruitzuren.

Verpakking: Fles

DR. GRANDEL professional tip:

De verfrissende gezichtstonic van DR. GRANDEL is voor mannen een populair gezichtswater omdat het ook uitstekend geschikt is voor na het scheren. De geur is fris en neutraal.

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: CLEANSING
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), vette huid (oleosa), vette huid (sicca)
Producttype: reiniging, unisex, toner
Werking: verfrissend, matteren, onzuivere huid reinigen
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com
Opgelet: Dit product bevat hydroxyzuren. Let tijdens de gebruiksduur op voldoende zonbescherming. VERMIJD CONTACT MET DE OGEN.

Na het reinigen van de huid of na het gebruik van een peeling of masker wordt Soft Tonic op een wattenschijfje gedaan en behoedzaam op gezicht, hals en decolleté verdeeld.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Alcohol Denat., Pentylene Glycol, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Tartaric Acid, Sodium Citrate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Propylene Glycol, Alcohol, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Linalyl Acetate, Limonene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Citrus Aurantium Peel Oil, Pinene, Citronellol, Coumarin, Parfum (Fragrance), CI 42090 (Blue 1), CI 60730 (Ext. Violet 2)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Wijnsteenzuur heeft naast het peelingeffect ook een adstringerende en anticomedogene werking. Het bereikt dus zeer goede resultaten voor een gelijkmatiger huidbeeld bij een huid die naar onzuiverheden en grote poriën neigt. Het komt in de natuur voor in alle delen van de wijnranken (bijv. in de vruchten en bladeren van de wijnstok), maar ook in paardenbloemen, ananas en andere planten.

Glycolzuur wordt gekenmerkt door een goed absorptievermogen. De moleculen van dit fruitzuur (AHA) zijn kleiner dan die van vergelijkbare fruitzuren, waardoor hun peelingeffect heel intensief is. Het bereikt zeer goede resultaten bij een sterke verhoorning en duidelijk ontstaan van rimpeltjes. Het komt voor in verschillende planten (bijv. druiven, suikerbieten, rozemarijn enz.).

Deze bekende werkzame stof wordt al lange tijd gebruikt in levensmiddelen en farmaceutische producten en in cosmetica. In cosmetische producten heeft het meestal de taak om te koelen, te verfrissen of een specifieke werking te ondersteunen.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

CLEANSING

Soft Tonic

Mild gezichtswater

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Power Jelly Hyaluron gel voor het gezicht

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Power Jelly

Hyaluron gel voor het gezicht

€ 44,00 50 ml
€ 880,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE EXCELLENCE

Hyaluron Advanced+ Ampulle

Met 10-voudig Hyaluron complex tegen rimpels

€ 25,50 3 x 3 ml
€ 2.833,33 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
CLEANSING Dr. Grandel Gentle Cleansing Balm Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

DR. GRANDEL

CLEANSING

Gentle Cleansing Balm

Zachte reinigingsbalm voor het gezicht

€ 20,90 75 ml
€ 278,67 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.