• Gecontroleerde, gecertificeerde shop

DR. GRANDEL
SMART NATURE
Night Serum
Olieserum voor de nacht

Egaliserend en regenererend olieserum

Artikelnr.
41792
Inhoud
30 ml
Basisprijs
€ 1.533,33 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396417927
€ 46,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

Het Smart Nature Night Serum is een gecertificeerde natuurcosmetica met de natuurlijke kracht van haver. Het olieserum verzorgt de normale tot droge huid gedurende de nacht met hoogwaardige lipiden. De voedende textuur met Oat Kernel Oil en Plum Stone Oil laat de huid intensief verzorgd aanvoelen. Het Oat Repair Extract maakt de huid glad, vermindert zichtbaar rimpels en heeft een hydraterende werking. Bovendien regenereert en verzorgt het Smart Nature Night Serum de huid met Elderberry Seed Oil. Voor een gladde, geregenereerde huid in de morgen. Met veganistische receptuur. 100% natuurlijke oorsprong in het totale product.

Verpakking: Pipetteflesje

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL COSMETICA
Serie: Smart Nature
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (sicca), normale huid, droge huid
Producttype: concentraat/serum
Werking: Anti-Age, kalmeren, hydrateren, frisse uitstraling, gladmaken, lijntjes en rimpeltjes verminderen, voeden, regenereren
Rijkdom: rijk

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com

INCIS

Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Canola Oil, Squalane, Prunus Domestica (Plum) Seed Oil, Sambucus Nigra Seed Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Parfum (Fragrance), Octyldodecanol, Hydrogenated Castor Oil/Sebacic Acid Copolymer, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Haverolie-extract met ceramiden en fosfolipiden heeft een positief effect op het TEWL (transepidermaal waterverlies) en verhoogt de hydratatie van de huid. Het versterkt de barrièrefunctie en vermindert de rimpeldiepte.

Vlierbessenzaadolie bevat een hoog gehalte aan linolzuur. Het staat bekend om zijn verzorgende eigenschappen en geeft een zacht en soepel huidgevoel.

Haverpitolie is een natuurlijke antioxidans. Ze heeft een verzorgende werking op de huid. Daarnaast ondersteunt ze de barrièrefuncties dankzij de Ceramides die ze bevat. Ze vertraagt de huidverouderingsprocessen en heeft een harmoniserende werking.

Werkzame stof van de blaasjeswingerd (Cardiospermum halicacabum) en waardevolle zwartebessenzaadolie (Ribes nigrum), met kalmerende werking op de huid. Omega-3- en omega-6-vetzuren versterken de huidbarrière en verminderen rode vlekjes.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

2 in 1 Cleansing Foam

Verfrissende reinigingsschuim

€ 24,90 200 ml
€ 124,50 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

SOMI

Sensisomi Balm

Kalmerende anti-stress balsem

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.