• Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

DR. GRANDEL
AMPOULE SELECTION
Hyaluron Moisture Flash Ampul
Hydraterende ampullen

Werkstofconcentraat met Micro Hyaluron voor een directe frisheidskick tot in de diepte van de huid

3 voor 2 ampullenactie: Leg drie verpakkingen uit onze AMPOULE SELECTION in uw winkelwagen en ontvang automatisch één verpakking ter waarde van € 18 cadeau.**
**De actie is geldig van 01-09-2026 tot en met 31-10-2026. Alleen zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
41674
Inhoud
3 x 3 ml
Basisprijs
€ 2.000,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396416746
€ 18,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De DR. GRANDEL Hyaluron Moisture Flash ampullen bevatten de werkstof Micro Hyaluron en geven de huid in een oogwenk een intensieve hydratatieboost.

Werking van de DR. GRANDEL Hyaluron Moisture Flash ampul in een overzicht

  • directe frisheidskick
  • hydratatie tot in de diepte
  • verfrist de huid
  • geeft een stralende teint

Verpakking: Glazen ampullen

GRANDEL Professional Tip: 

Om te voorkomen dat uw schoonheidsampullen in de badkamer zoekraken, hebben we met de DR. GRANDEL Ampullen Mini-Bar een praktisch en decoratief hulpmiddel voor u.

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: AMPOULES
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, droge huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), voor ieder huidtype
Producttype: ampul, unisex
Werking: hydrateren, frisse uitstraling, verfijnen
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com
Opgelet: OPEN DE AMPUL NIET MET UW BLOTE HANDEN! NIET DIRECT VANUIT DE AFGEBROKEN AMPUL OP DE HUID AANBRENGEN. Alleen voor uitwendig gebruik. Werkstofconcentraten niet in de ogen laten komen. Bewaar buiten het bereik van kinderen. Ampullen zijn na het openen voor onmiddellijk gebruik bestemd.

Het openen van de ampul:

  1. Ampul goed schudden voor gebruik.
  2. Tik op de punt van de ampul, zodat de vloeistof naar beneden stroomt.
  3. Houd het markeringspunt omhoog, naar u toe gericht.
  4. Gebruik een ampullenbreker om uw handen te beschermen.
  5. Breek de punt van de ampul TEGEN DE RICHTING VAN DE STIP af.

 

Toepassing van het werkstofconcentraat:

Breng het werkstofconcentraat aan door op de geopende ampul te tikken. Giet de inhoud van de ampul in porties in de handpalm. VERMIJD DIRECT CONTACT TUSSEN HET AFBREEKPUNT VAN DE AMPUL EN DE HUID. Breng het vervolgens met uw vingertoppen aan op de zorgvuldig gereinigde huid van gezicht, hals en decolleté en dep het zachtjes in gedurende enkele minuten. Breng vervolgens uw gebruikelijke DR. GRANDEL verzorgende crème aan.

De ampullen kunnen zowel afzonderlijk als ook in kuurvorm gebruikt worden. Een behandeling kan 1 tot 4 weken duren, afhankelijk van de gewenste intensiteit. Gedurende deze periode dienen de ampullen 2 tot 3 keer per week gebruikt te worden.


INCIS

Aqua (Water), Glycerin, Propanediol, Pentylene Glycol, Maris Aqua (Sea Water), Xanthan Gum, Lecithin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Hyaluronic Acid, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Hyaluronate, Phormidium Persicinum Extract, Propylene Glycol, Alcohol, Sodium Hydroxide, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Tocopherol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Acetyl Cedrene, Pinene, Limonene, Dimethyl Phenethyl Acetate, Geraniol, Linalyl Acetate, Parfum (Fragrance), CI 42090 (Blue 1), CI 60730 (Ext. Violet 2)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Laagmoleculair hyaluronzuur. Dankzij het lage molecuulgewicht heeft Micro Hyaluron het vermogen om dieper in de huid door te dringen en haar zelfs in de diepte van vocht te voorzien. Het kan in de huid geabsorbeerd worden en water opslaan in het bindweefsel. De huid wordt strakker en rimpels worden afgezwakt.

Dit extract van blauwe microalgen (Phormidium persicinum) ondersteunt de natuurlijke herstelprocessen van de huid, werkt verfijnend en heeft een algemeen positief effect op de glans en uitstraling van de huid.

Hoogmoleculair hyaluronzuur biotechnologisch gewonnen. Dit legt zich als een net van vocht op het huidoppervlak en zorgt voor een onmiddellijk gladmakend en intensief diep hydraterend effect.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Beauty Flash Ampul Voor een egaal fijne huid

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Beauty Flash Ampul

Voor een egaal fijne huid

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

HIGH EXCELLENCE

Excellent Massage Tool

Verkoelende massage tool voor de oogcontouren met crème spatel

€ 12,20 1 ST
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

ELEMENTS OF NATURE

Regeneration

Verstevigende 24-uursverzorgingscrème met vitamine E

€ 43,00 50 ml
€ 860,00 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
SALE
SENSICODE Dr. Grandel Rejuvenating Cream Anti-aging crème voor de gevoelige huid

DR. GRANDEL

SENSICODE

Rejuvenating Cream

Anti-aging crème voor de gevoelige huid

€ 44,00
€ 30,80 50 ml
€ 616,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.