Shoppen zonder verzendkosten t/m 30 september 2026

  • Gecontroleerde, gecertificeerde shop
ACTIE

DR. GRANDEL
AMPOULE SELECTION
SOS Ampul
Kalmeert de geïrriteerde huid en vermindert roodheid

Kalmerend, regenererend werkstofconcentraat. Verlicht irritaties en lichte roodheid.

3 voor 2 ampullenactie: Leg drie verpakkingen uit onze AMPOULE SELECTION in uw winkelwagen en ontvang automatisch één verpakking ter waarde van € 18 cadeau.**
**De actie is geldig van 01-09-2026 tot en met 31-10-2026. Alleen zolang de voorraad strekt.

Artikelnr.
41679
Inhoud
3 x 3 ml
Basisprijs
€ 2.000,00 pro 1 l
Verzending
Geen verzendkosten
Beschikbaarheid
Beschikbaar
4011396416791
€ 18,00
incl. btw
Gratis levering vanaf € 10,-
Veilig betalen
Beschermde gegevens

De geïrriteerde huid kalmeren: bij een huid die snel rood wordt of geïrriteerd raakt, biedt de DR. GRANDEL SOS ampul uitkomst.
Het serum kalmeert en vermindert roodheid. De SOS ampul heeft een regenererende en kalmerende werking.

Werking van de DR. GRANDEL SOS ampul in een overzicht:

  • ondersteunt de barrièrefunctie van de huid
  • roodheid wordt verminderd
  • regenererend
  • voor een gladde, rustige huid

Verpakking: Glazen ampullen

GRANDEL Professional Tip:

Zodat uw ampullen niet verloren gaan in de badkamer, hebben wij met de DR. GRANDEL Ampullen Mini-Bar een praktisch en decoratief hulpmiddel voor u.

Producteigenschappen

Merk: DR. GRANDEL Cosmetica
Serie: AMPOULES
Gebruikersomgeving: gezicht, hals en decolleté
Huidtype: gemengde huid (oleosa), gemengde huid (sicca), normale huid, droge huid, vette huid (oleosa), vette huid (sicca), voor ieder huidtype
Producttype: ampul, unisex
Werking: kalmeren, regenereren, roodheid verminderen
Rijkdom: licht

Fabrikant: Made in Germany by DR. GRANDEL GmbH, Augsburg, www.drgrandel.com
Opgelet: OPEN DE AMPUL NIET MET UW BLOTE HANDEN! NIET DIRECT VANUIT DE AFGEBROKEN AMPUL OP DE HUID AANBRENGEN. Alleen voor uitwendig gebruik. Werkstofconcentraten niet in de ogen laten komen. Bewaar buiten het bereik van kinderen. Ampullen zijn na het openen voor onmiddellijk gebruik bestemd.

Het openen van de ampul:

  1. Ampul goed schudden voor gebruik.
  2. Tik op de punt van de ampul, zodat de vloeistof naar beneden stroomt.
  3. Houd het markeringspunt omhoog, naar u toe gericht.
  4. Gebruik een ampullenbreker om uw handen te beschermen.
  5. Breek de punt van de ampul TEGEN DE RICHTING VAN DE STIP af.

 

Toepassing van het werkstofconcentraat:

Breng het werkstofconcentraat aan door op de geopende ampul te tikken. Giet de inhoud van de ampul in porties in de handpalm. VERMIJD DIRECT CONTACT TUSSEN HET AFBREEKPUNT VAN DE AMPUL EN DE HUID. Breng het vervolgens met uw vingertoppen aan op de zorgvuldig gereinigde huid van gezicht, hals en decolleté en dep het zachtjes in gedurende enkele minuten. Breng vervolgens uw gebruikelijke DR. GRANDEL verzorgende crème aan.

De ampullen kunnen zowel afzonderlijk als ook in kuurvorm gebruikt worden. Een behandeling kan 1 tot 4 weken duren, afhankelijk van de gewenste intensiteit. Gedurende deze periode dienen de ampullen 2 tot 3 keer per week gebruikt te worden.


INCIS

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Glycerin, Mannitol, Ammonium Glycyrrhizate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Xanthan Gum, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Caffeine, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Zinc Gluconate, Alcohol, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Parfum (Fragrance), CI 42090 (Blue 1), CI 19140 (Yellow 5)

Let op: Per charge kunnen de inhoudstoffen licht afwijken. Doorslaggevend is de informatie op de verpakking.

Werkstoffen

Polysacharide (suiker) geëxtraheerd uit gist om de natuurlijke, huideigen afweermechanismen te versterken. Het doel van de werkzame stof is het reguleren van de stressreacties van de huid en de barrièrefuncties ondersteunen. Voor een gelijkmatig rustig en harmonieus huidbeeld.

Complex van secundaire plantenstoffen (van paardenkastanje en zoethout) en van cafeïne en zink. Dit heeft een ontstekingsremmend, ontlastend, kalmerend en harmoniserend effect op de huid bij verschillende tekenen van stress.

Klanten die dit product hebben gekocht, hadden ook belangstelling voor

ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Beauty Flash Ampul Voor een egaal fijne huid

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Beauty Flash Ampul

Voor een egaal fijne huid

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Collagen Boost Ampul Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Collagen Boost Ampul

Ampul met '360° werking' voor versteviging en restructueren

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Hyaluron Ampul Gladstrijkend en opvullend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Hyaluron Ampul

Gladstrijkend en opvullend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AMPOULE EXCELLENCE Dr. Grandel Epigen Advanced+ Met epigenetisch effect

DR. GRANDEL

AMPOULE EXCELLENCE

Epigen Advanced+

Met epigenetisch effect

€ 25,50 3 x 3 ml
€ 2.833,33 pro 1 l
Beschikbaar

DR. GRANDEL

CLEANSING

Micell Cleansing Water

Micell Water

€ 18,90 200 ml
€ 94,50 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Gift boxes Dr. Grandel HYDRO ACTIVE Cadeaubox Hyaluron producten in een set

DR. GRANDEL

GIFT BOXES

HYDRO ACTIVE Cadeaubox

Hyaluron producten in een set

€ 46,00 2 ART
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Retinol Ampul Rimpelverminderende Retinol ampullen

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Retinol Ampul

Rimpelverminderende Retinol ampullen

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Limited Dr. Grandel DR. GRANDEL Adventskalender MAGIC MOMENTS 2026

DR. GRANDEL

LIMITED

DR. GRANDEL Adventskalender

MAGIC MOMENTS 2026

€ 80,00 25 ART
Beschikbaar
ACTIE & LIMITED
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Oktoberfest Glow Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Oktoberfest Glow

Ampul met werkstoffen voor een stralende teint

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
SMART NATURE Dr. Grandel Cream Natuurcosmetica crème tegen rimpels

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Cream

Natuurcosmetica crème tegen rimpels

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW
AQUActive Phyris SOMI Gel Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

PHYRIS

AQUACTIVE

SOMI Gel

Hydraterende Aqua Somi Gel met Hyaluron

€ 25,50 75 ml
€ 340,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
AMPOULE SELECTION Dr. Grandel Forever 39 Ampul Verstevigend & reactiverend

DR. GRANDEL

AMPOULE SELECTION

Forever 39 Ampul

Verstevigend & reactiverend

€ 18,00 3 x 3 ml
€ 2.000,00 pro 1 l
Beschikbaar
NIEUW & LIMITED
Trendline Phyris Moisture Boost Eye Pads Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

PHYRIS

TRENDLINE

Moisture Boost Eye Pads

Intensief hydraterende en egaliserend Hydrogel oogpads - voor 6 toepassingen

€ 20,50 6 SAC
Beschikbaar
ACTIE & NIEUW
SMART NATURE Dr. Grandel Rich Cream & Mask Rijke, verstevigende natuurcosmetica

DR. GRANDEL

SMART NATURE

Rich Cream & Mask

Rijke, verstevigende natuurcosmetica

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar
ACTIE
HYDRO ACTIVE Dr. Grandel Hyaluron Refill Cream Hydraterende crème met Hyaluron

DR. GRANDEL

HYDRO ACTIVE

Hyaluron Refill Cream

Hydraterende crème met Hyaluron

€ 46,00 50 ml
€ 920,00 pro 1 l
Beschikbaar

PHYRIS

AQUACTIVE

Hyaluron Cream

Hydraterende gezichtscrème

€ 44,50 50 ml
€ 890,00 pro 1 l
Beschikbaar
Klantaccount
Nog geen klantaccount?

Nieuwe klanten kunnen zich hier snel en gemakkelijk direct aanmelden voor een klantaccount.